Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen botot vegyek? Bővebben...

Milyen botot vegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Olyan botot akarok venni ami jó 2-3 kg-os pontyfogáshoz. Állóvízen, 25 méterre van a parttól egy jó nád. Feeder vagy match bot a jobb?(a pénz is számít) Milyen teherbírásút vegyek? Milyen dobósúllyal?

2013. ápr. 12. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:
És milyen orsó?
2013. ápr. 12. 20:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy medium feedert nézz, hozzá orsót. Botot 15 körül lehet kapni jót, orsót 8-10 ezer, az alatt nem vennék.
2013. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze csak ha fenekezni akarsz, ha úszózni akkor match.
2013. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úszúzni szoktam. A matchnek mennyi az ára? Vagy ami egybe van, hogy bot+orsó az úgy nem jobb nem olcsóbb?
2013. ápr. 12. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szettek is. Én épp matcht vettem, Serie Walter Carp Match 390, ez 23 ezer volt. Van a Dart Match sorozat, ez olcsóbb, 15 ezer. És egy Spro Passion 741 match orsót vettem hozzá 14 ezerért. Nekem nagyon tetszik, vasárnap fogom kipróbálni pontyokta.
2013. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blinty666 válasza:
Azt is nézd,hogy matchel beszagatsz pár úszót a nádba ha tényleg jó közel akarsz hozzá dobálni ,na meg az egyenetlen hirtelen mélyülő rész miatt borzasztó nehéz megtalálni a megfelelő eresztéket .Feedernél jelentősen egyszerűbb a helyzet : beakasztod a klipszet az orsón és repülhet a cucc :D
2013. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!