Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mivel lephetnék meg egy horgászt?

Mivel lephetnék meg egy horgászt?

Figyelt kérdés

sziasztok.teljesen ismeretlen a terület ezért kérném itt a segítséget. A keret 150-220 ezer ft. minek örülne egy nagy pecás jó botjai s orsói, kempingfelszerelesei, csónakja, halradarja van , ezeken kívül mi az aminek hasznát látná?

elõre is köszönöm a tippeket



2013. márc. 1. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fúrj a csónak aljára egy lyukat, és akkor adhatsz neki egy hasznos dugót:)
2013. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
etetőanyag minden mennyiségben. Amúgy mit szeret fogni? Mármint milyen technikával horgászik?
2013. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
bojlis botja van, azt hiszem ponty a fő erőssége. etetőanyagot ilyen értékeben ? :( azt max ajándékutalványban lenne csak célszerű odaadni, nem?
2013. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

valami speckó szék?


vagy akár lehet nem is így kell gondolkozni? miért nem mentek el valami horgásztóra? kirándulás, szórakozás, minden van, és szerintem az illetőnek is bejöhet

2013. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom sújt a válság. Szerintem a barátait kérdezd.
2013. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik előttem szóló jól mondta. Menjetek el együtt valahova, vannak már olyan helyek ahol lehet horgászni és wellness is van. Így mind a kettőtöknek kikapcsolódás lesz.


Vagy ha mindenféleképpen vásárolni akarsz akkor az utalvány a legtutibb valamelyik nagyobb horgászáruházban. Tuti úgy fog majd vásárolni mint a nők egy óriás ruhaboltban. (nálunk ez ilyen):D


Ha tárgyilagosat is akarsz akkor egy részéből vegyél neki ruhát. Természetesen horgászatra. Nagyobb sportszeráruházakban nagyon jó minőségű nadrágok (polár bélelt nadrág), polár pulcsik, széldzsekik kaphatók. Horgászathoz nyáron (éjszaka) is kell a meleg öltözet aztán ősszel se utolsó pláne télen.(ruhából egy jobb szett már 50-100E forint között kijön és kivalló minőségű)

A többi meg utalvány, és abból azt vesz amit szeretne.


Én ennek tutira örülnék....

2013. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy ha utalványt veszel neki, menjetek el együtt egy ilyen nagy horgászáruházba(maxon, walterland), aztán ott ad neki oda.... Igaz te nem nagyon tudsz majd nézelődni, de majd nézd a párod. Úgy fog viselkedni mint egy kisgyerek, és látod majd az örömöt a szemében amikor épp kiválaszt egy botot, orsót, zsinórt, vagy valamit....
2013. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kosz a tippeket, de igazabol nem ismerem az illetot / csak mint orvosanak ad penzt az enber/ tehat "hala" kent adnam , koszonetkepp. de penzzel megsertenem ezert gondoltam ajandekra ahhoz amit szeret.
2013. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem akarsz hálálkodni? XD
2013. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!