Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vízilabdás vagyok és szeretnék...

Vízilabdás vagyok és szeretnék elkezdeni házi (nem porbol készült) fehérjeturmixot inni. Edzés előtt közben vagy után igyam meg?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne barkácsolj otthoni turmixot, mert attól nem lesz valami jobb, izomnövelésre alkalmas, ha leturmixolod. Attól még ugyanaz a kaja marad, nem alakulnak át sz élelmiszerek csodaszerré. Sok ember a turmix szóra, mint valami varázsigére úgy gondolnak rá.

És mit tennél bele? Legtöbben írják ilyenkor, hogy tojás, tej, banán. Na az aztán katasztrófa. Pont a nyers tojásból a fele sem szívódik fel, szalmonellás is lehetsz és vitaminhiányt is okoz. A tej meg eleve kuka a tejcukor miatt. Akkor mit turmixolnál mégis? Hagyd a picsbe, ha nincs tápkieged. Azt is csak azért turmixoljuk, mert por formájában van, valahogy ihatóvá, ehetővé kell tenni. És ne félk tőlük, ezek természetes fehérjéből készülnek.

2013. jan. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Edzés előtt EAA aminok vagy azok valamelyike, citrulin malat, arginin valamilyen kötése, beta alanin mix lenne ideális. (ha már a proteint nem akarod) ;-)
2013. jan. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a proteinnel semmi bajom csak a porokkal
2013. jan. 21. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az autókkal semmi bajom,csak a kocsikat nem szeretem:D.
2013. jan. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az úgy nevezett "porokkal" nem kell fenntartással lenned. Ezek nem koxok hanem tápkiegek. Olyan anyagok, amiket szilárt étekzéssel is megehetsz, csak nem minden esetben olyan nagy koncentrátumban.
2013. jan. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha bajod van a kezelt élelmiszerekkel, akkor ne idd, ilnyen egyszerű. Ha fehérjét akarsz turmixolni, akkor főtt csirkehúst turmixolj, de azt meg már nem jobb megenni?
2013. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!