Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a Pv Tv Duo...

Mi a véleményetek a Pv Tv Duo Feeder szett-ről?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ezt a technikát. Bár jó pár éve horgászom. Viszont tény hogy ez a technika annyira kifinomult, hogy a régi fajta fenekezővel szemben sokkal eredményesebb. Ezért is szeretnék beszerezni egy felszerelést.

De ez a szett jól használható?

Vagy mire kell, mit kell figyelni ilyen eszközök vásárlásakor?



2012. dec. 21. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=GdjEIQkntWU


Ez a videó mutatja be a szettet!

Lemaradt a leírásból.

2012. dec. 21. 14:39
 2/7 anonim válasza:
Nos,én már rendeltem a PVTV ről,pontosabban régen volt a Holiday szett,na én azt mondom,többet sem! A bot az tört,a orsó pedig egy fél szezon alatt elromlott,nem beszélve a meritőhálóról... Persze,sok mindent adnak hozzá,de a fő(bot+orsó) gyenge...Ha megnézed,nagyon olcsó bot/orsó.(orsó 5500ft a bot pedig 4000-5000ft) Nemtudom,de én még ilyen áron nem láttam még strapabiró feeder botot..Ha összeszámoljuk,igen,lehet hogy duplája lenne ha külön vennéd meg az egész szettet,de a minőség számit...Ez az én véleményem,én már nem nagyon bizok meg ebben a "kihagyhatatlan áron megvehető szettekben".
2012. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Ezt így olvasva, akkor nem is egy jó ötlet ezt megrendelni. Csak én mondjuk azt gondoltam. Ha már egy kimondott szak-Tv reklámozza ezt a szettet. Meg a nevüket is adják hozzá. Talán még minőségi termékeket is tesznek bele. De lehet hogy ez téves gondolat.
2012. dec. 23. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Engedd el bátran!
2013. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdőként nem törekednék komplett felszerelésre. Egy bot, egy orsó és a sokféle járulékos apróság épp elég, hogy kitapasztald, tetszik-e egyáltalán ez a módszer.

Ennyi pénzből már tényleg jót lehet venni, ha az ember csak egy botban és orsóban gondolkodik.

Ha egy jobb cuccal állsz neki megtanulni ezt a technikát, több az esély, hogy meg is szereted.


Tényleg nem jó minőségűek...

2013. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket.
2013. febr. 16. 15:59
 7/7 anonim válasza:
Én rendeltem egyet. Teljes meg vagyok vele elégedve.
2013. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!