Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ti milyen bojlis szereléket...

Ti milyen bojlis szereléket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem is a kötésekre gondolok itt hanem hogy mekkora főzsinórt, horogelőkét, forgó, horgot használjak!

Most akarok belekóstolni a bojlis horgászatba és ezért kérném a segítségeteket!


Nagyon köszönöm!



2012. júl. 16. 00:19
 1/2 anonim válasza:

Botnak 3.6-os 3lbs bojlis botot vegyél, 60-as körüli nyeletőfékes orsóval. Főzsinórt olyat keress aminek minél kevesebb a nyúlása, 30-as megfelelő mindenhova. Ne a szakítószilárdságot hanem a minőséget nézd itt. Előkének fonottat, ezekből külön előkezsinórnak valót vegyél, 14-18-as méretben. Helikopter végszerelék nekem bejött, 90-110 grammos ólmokkal, előkét 15-től akár 40cm-ig növeltem, kapókedv és víz illetve helyfüggő. Horgokból linkelek pár nekem nagyon beváltat.


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem azt mondom, hogy ezek a legjobbak, hanem azt, hogy nekem ezek jöttek be. csomómente kötéssel rögzítsd és a hajszálelőkére mindig tegyél egy ütközőt hogy a csali ne csúszkáljon.

2012. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ!
2012. júl. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!