Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Bojlis botot mit ajánlanátok?

Bojlis botot mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most egy Shimano Alivio Sp. CX 3,6m/3,5Lbs botom van, ami marha jó, és ez mellé szeretnék egyet de kicsit vékonyabb árkategóriában.

A Spro Precision Hot Carp botot néztem ki, 3,6 / 3Lbs.

Jó bot lehet? Egyéb ötleteket is elfogadok, ami fontos, hogy 3 tagú legyen.


Köszi!!



2012. jún. 29. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
jó. megveheted nyugodtan
2012. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lényegre törő volt, meggyőzött :)
2012. jún. 29. 12:18
 3/8 Farkas Milán ***** válasza:

Jó a SPRO bot is, viszont nekem az a véleményem, hogy inkább vedd meg az alivio párját! Végül is csak 4-5 ezer forinttal kerül többe, de sokkal jobb. Ezt azért mondom, mert hodd el, később meg fogod venni a másik aliviót, ha a a SPRO bot rosszabbul teljesít. Márpedig gyengébben fog muzsikálni! Ebben az esetben + 12000 ft-ot dobsz ki feleslegesen!

Ezt azért írom ennyire magabiztosan, mert én is beleestem ebbe a hibába. Volt egy jó minőségű bojlis botom. Viszont nem volt pénzem a párjára, ezért egy olcsóbbat vettem. Azonban a jobb bot mellet annyira elégedetlen voltam vele, hogy csak megvettem nagy nehezen a párját! Így jó pár ezressel többet dobtam ki!

2012. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez pedig nagy igazság lehet ha mellé nyúlok. Nah még emésztem egy darabig.
2012. jún. 29. 18:07
 5/8 Farkas Milán ***** válasza:
Tényleg nem akarlak lebeszélni semmiről, de nem akarom, hogy keresztül menj azon a herce-hurcán és sok idegeskedésen, amin már nem csak én, hanem rengeteg horgász keresztül menj!
2012. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Farkas Milán ***** válasza:
Bocs a végét elírtam!
2012. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jól gondolkodsz. Asszem marad az alap tervezet, hogy télen újítok tovább, idén kiderült ez a módszer működik. Addig meg beérem a félig jó cuccal :)


THX

2012. jún. 30. 07:26
 8/8 Farkas Milán ***** válasza:
Nagyon szívesen. Ha akármilyen kérdésed van, nyugodtan írj!!!
2012. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!