Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mivel horgásszak és milyen...

Mivel horgásszak és milyen halra a Tisza nem mély szakaszán?

Figyelt kérdés
technikák,csalikra lennék kiváncsi

2012. jún. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én Tisza holtágon pecáztam eddig, ott úszóval csontira valami 50 darab tenyered jászok és mezei keszegek jöttek, persze volt nagyobb is de túl hínáros volt a víz ahhoz hogy teljesen bedobjam, ez olyan 10 méterre volt a parttól. Én ahogy tudom akkor bojlival is szoktak és kukoricával is (nád mellett a Tisza tavon)
2012. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ott ponty, nagyon szép keszegek, balinok, amúrok, csukák fordulnak elő legtöbbször. Partról horgászol vagy csónakból?
2012. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah meg a márnát se felejtsük ki a sorból, gyönyörű 3-5 kg-os márnák vannak benne, illetve a gödrösebb részeken harcsák tanyáznak. Erjesztett magkeverék, semmi csicsa nem kell, felhős anyagot úgyis elviszi az áramlás. Én fogtam pontyot kukoricával, csontival, gilisztával is. Keményebb szerelék kell, mint tóra, harcosabbak a halak, jobb kondiban vannak. Tiszán egy fél kilós keszeget tovább kellett fárasztani, mint a Holt-Tiszán egy 1.5-es pontyot.
2012. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Partról szoktam pergetni.. milyen villantót ajánlotok? körforgós,támolygó?
2012. jún. 23. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gumihal, wobbler jobban bejött Tiszán.
2012. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!