Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi kell a bojlis horgászathoz?

Mi kell a bojlis horgászathoz?

Figyelt kérdés
és nagyságrendileg mennyibe kerül egy bojlis horgász felszerelés?
2012. márc. 29. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Összetett dolog. Nem tudom, mennyire vagy jártas a témában.. Erős bot, az orsó mérete szerintem nem szempont, bár nem árt nagyobb, a hosszabb zsinórkapacitás érdekében. A főzsinór vastagsága is sok mindentől függ. Én elég akadós terepen pecázom, így 0,35 mm-s Spro Carp Maxx-ot használok. Előkének Aspire Spinning 0,12 mm-es fonottat, kb 20-25 cm hosszút. A horog Owner SSW. Az ólom szerintem bármilyen megfelelő, amit fixen tudsz rögzíteni. Legyen legalább 60 grammos, az önakasztás miatt. Ehhez kell fix ólom-rögzítő és gubancgátló sem árt. A horogra célszerű hajszálelőkét kötni. Ezek után jöhet a bojli, felfűzve a hajszálelőkére. Ha amurra horgászol, akkor tegyél fel egy lebegő (pop-up) bojlit is. Az árak változóak. Én amit használok, az nem a legolcsóbb, de nem is a legdrágább:

-Spro Carp Maxx 350 méter, 0,35 mm-es zsinór; 1.750 Ft

-Aspire Spinning 110 méter, 0,12 mm-es előkének; 5.000 Ft

-A horog; darabja 120 Ft

-A gubancgátló; 350 Ft (2db/csomag)

-Bojli; Dynamite Baits Pineapple 20 mm 1 kg 3.000 Ft

Ha van még kérdésed írj.

2012. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és persze, bojli stopper, valamint gumiütköző, ami fixen tartja a bojlit a hajszálelőkén.
2012. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Horgász családból szármnazok szóval megmondom legegyszerűbben a tutit: egy BOJLI és egy HORGÁSZBOT!
2012. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!