Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy tudnám felgyorsítani magam?

Hogy tudnám felgyorsítani magam?

Figyelt kérdés
az a bajom, hogy túl lassan úszok, és akárhogy próbálok, a csapattársaim sokkal gyorsabbak, és mindig a vége felé vagyok a sorban úszásnál.. futáson kívül még mivel gyorsíthatnék? vízilabdázok, F/14
2012. márc. 26. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínű az úszás technikáddal lehet gond. pl. nem nyomod a fejed bele eléggé a vízbe (tehát nem vízszintes testhelyzetben van, és nagy az ellenállásod), vagy nem megfelelő a lábmunkád, esetleg az ujjaidat nem szorítod össze. ezeket mondjuk a mellúszásra értettem.
2012. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én a gyorsúszásra kérdeztem.. azt szokták úszni vízilabdában :D
2012. márc. 27. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

első voltam. ááá, azt meg nem vettem észre h vízilabdát is írtad.

amíg nem fáradsz el, addig gyorsan úszol? vagy akkor is lassan? mert ha akkor is lassan, akkor az úszástechnikádon kéne valamit változtatni.

az edzőt nem kérdezed meg?

amúgy meg ússz sokat, végülis gyakorlat teszi a mestert, de a technikát rendbe kéne tenni, ha nincs rendben.

2012. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hamar elfáradok..
2012. márc. 28. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!