Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vízi csúszdázáskor a fürdőruha...

Vízi csúszdázáskor a fürdőruha bugyit tényleg be kell "rakni" a "fenékvágásba"? (mintha tanga lenne)

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy hülyén fogalmaztam.

Még nem csúszdáztam, de valakitől azt hallottam, hogy így kell, mert különben nem csúsznánk olyan jól. Ez tényleg így van?


2012. márc. 1. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kifeszited a válladat...ez lesz az egyik felfekvö pont a csúszdán. A másik a sarkaid lesznek.

Megemeled a derekadat, így nem fog leérni a feneked -----> 1. gyorsabban csúszol

2. nem vág bele a seggedbe a fürdöruha.

2012. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan csúszda igen, amelyiknél célszerű, mert különben nem csúszol és csak kézzel tudod hajtani magad mint egy szerencsétlen, az meg elég bénán néz ki. Vagy lefekszel a hátadra és felemeled a csípőd hogy a szövet ne érjen a csúszdához és csak a hátad meg a lábad érintkezik a csúszdával.
2012. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Szerintem célszerű levenni a fürdőruhát.
2012. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
83%
a férfiak is így csinálják?
2012. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tatyka16 válasza:
100%
Gyorsabban csúszol (saját tapasztalat), de ne felejtsd el megigazítani, ha kijössz a vízből.
2012. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
85%

Ha tangás bikinit veszel,tuti nem akadályoz semmi a csúszásban,és még szépen le is barnulsz ezen kívül. :D


15/L

2012. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!