Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A szinkronúszás milyen izmokat...

A szinkronúszás milyen izmokat mozgat meg?

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

kar.

deén a medencébe szoktam szinkronuszi barátnőmmel meg neki a barátjával meg a kutya

2011. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maga az úszás is megmozgat mindenféle izmot, hát még a szinkronúszás, az még egyéb képességeket is fejleszt. Pl. a kar-, vállizmot közismerten fejleszti, de a szinkronúszásban tényleg mindenféle izmot megmozgatnak.


(Edzéseken, amikor a másikat a kismedencében a lábánál fogva fejjel lefelé kell tartani és így emelgetni, az is már igénybe veszi a karizmokat. Szárazföldi edzéseken is rengeteg féle izom és képesség fejlődik.

De a nézők arcizmát is fejleszti, mert ha nagyon ügyesek a szinkronúszók, a nézők szája tátva marad, majd újra becsukják, majd megint kinyílik. :D)

2011. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a szinkronúszás minden izmot megmozgat.a nyaktól a vádliig
2012. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem a vádli alatt is mert néha a lábfejet és a lábujjakat is mozgatni kell

nyak felett is, mert mosolyogni kell.

rágóizmokat is, mert néha (nem értem miért) úgy csinálnak, mintha szövegelnének, mielőtt beugranak, na ez nem tudom, mire jó.

2012. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!