Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagyon szeretem a vizet. Baj,...

Nagyon szeretem a vizet. Baj, ha ennyire?

Figyelt kérdés

Ez most lehet, kamunak és viccesnek fog tűnni, pedig igaz. Nagyon szeretem a víizet, víz alatt lenni. Nagyon buli. volt h volt egy vödör (tiszta) víz itt kint és játékból belenyomtam a fejem, mert miért ne. fürdéskor is van hogy a kádban "búvárkodom", pl. párszor eljátszadoztam és azt veszem észre h fejreálltam a vízzel teli kádban, meg ilyenek. egyszer egy nem éppen úszásra való tóba is bementem, úsztam, "búvárkodtam" benne, bár akkor kicsit spicces voltam és ez régen volt, mai fejemmel nem mennék bele abba a vízbe.

mondanom se kell talán, uszodába ha elmegyek, ott is elmaradhatatlan h átúszom a medencét víz alatt meg pihenésképp is a víz alá megyek "lazítani", bukfencezek a víz alatt meg minden.

mondjuk barát, ismerős nincs aki eljönne velem uszodába, de ha vki hozzám hasonló vízmániás lenne ilyen, amiket lenyomkodnánk egymást víz alá meg szivatnánk egymást játékból, attól szívrohamot kapna, aki látná.


hát úgy röviden ennyi. nem tudom mennyire érthető. normális ez? más van esetleg hasonlóan ezzel? még úgy nem beszéltem erről senkinek, de biztos csak nevetne rajta. nem tudom, ezt ki hiszi el, ki nem, de így igaz, és amúgy teljesen normális vagyok tudtommal XD


2011. aug. 21. 16:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Elolvastam az e-mailedet! Nem vagy egyedül, engem a barátom vízmániásnak tart, a mai napig bukfencezek a víz alatt, mindenféle - kézen állás... stb- tornászmutatványokkal próbálkozom.

Egyszer -talán 8 éves lehettem- a strandon egy fiatal párt küldött hozzám édesanyám, a menyasszony azt mondta, elvesztette a jegygyűrűjét a vízben, és anya azt mondta, én biztosan megtalálom, ők meg már egy órája keresték. Na, lebuktam a víz alá, és kb. 3 perc alatt megtaláltam a gyűrűt. Olyan hálásak voltak érte, azóta sem felejtettem el őket, de szerintem ők sem engem:)Jó dolog a víz, az úszástól, víz alatti "mutatványoktól" jó tested lesz, a bőröd szép, és barnulsz is:)

2011. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
és a lukas fogad helyett is új nő. miben fürödtök Ti, hogy jó testetek és szép bőrötök lesz? :D
2011. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Aczél. !


Azt nem mondjuk meg, titok:)

2011. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

tegnap 08:42

esetleg kádban is próbálkoztál már hasonlóval, mint amit írtam? XDD

2011. szept. 5. 10:51
 15/16 A kérdező kommentje:

meg azon gondolkoztam többször is, milyen jó lenne ha lenne valaho gyűrű közvetlen a medence fölött, pár centivel a víz fölött. azon miket lehetne művelni! de nem tudom, a víz felhajtóereje mennyire engedné, de nagyon kipróbálnám.

meg van az a valami, ami a sávokat választja el egymástól a medencében. azt is próbáltam amolyan "felemás korlátnak" használni. de visszafogtam magam mert mégis ha lát vki, azért bolondnak gondolhat. és talán az úszómester is szólna mert nem túl stabil az a valami, talán el is szakadhat.

még van 1-2 érdekes ötletem ezeken kívül amiket még nem próbáltam ki, de egyszer majd jó lenne.


nincs vmi fórum v hasonló ilyen vízmániásoknak ahol ilyenekről is lehet beszélgetni?

2011. szept. 5. 11:11
 16/16 anonim válasza:
100%
Én nem próbáltam kádban (8:42 órási hozzászóló vagyok), mert kicsi a fürdőszoba. ÉN csak medencében érzem magam biztonságban:) a sávelválasztó kötél megmászásakor az úszómester tuti rád szól, mert megrongálhatod a kötelet. Neked majd olyan ház kell, ahol lesz medence. Gyűjthetsz rá, azt megmondom:)
2011. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!