Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy K1-es. Pola gyártmányú...

Egy K1-es. Pola gyártmányú karbon-kevlár versenykajakot mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés

Kisebb-nagyobb szépséghibái vannak, felületi karcok az alján kövektől, amik fehér nyomot hagynak (sajna sok karc van, de nem mélyek), nem lyukas, nem ereszt, nem szivárog bele víz. Nagyon bírja a strapát, könnyű kormányozni, könnyű lábtámaszt állítani, egy másodperc az egész.


Típusa: K1 Dominátor


[link]


Ugyanilyen, színe más, ahol ennek fehér az alja, ott az enyém fekete karbonszálas.


2011. aug. 20. 22:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nekem csak egy bajom van a kajakkal. Nagyon hamar zsibbad a lábam, akárhogy is állítom be az ülést és a lábtámaszt. :-(


És nem tudok vele mit csinálni, már millimétereket állítgattam mindkettőt, és csomót próbáltam, de a végén mindig arra lyukadok ki, hogy zsibbad a lábam.


Neked van valami trükköd esetleg zsibbadás ellen? :-)

2011. aug. 22. 23:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen zsibbadásos problémám.

De nekem ez mindig csak portyákban volt. Én arra fogtam hogy nem lehet normálisan beállítani a lábtámaszt, meg az ülés sem a legjobb. Bár lehet hogy nem ez volt a gond :)

Viszont a k1-ekben eddig nem volt nekem a láb zsibbadással probléma, eddig főleg csepeli k1-ekben ültem meg vajdában, azokban nem volt gond. Egyedül azzal volt gond, hogyha távot mentem akkor kb másfél óra üldögélés után ki kellett szállnom egy 5-10 percre, mert a seggizmaim zsibbadtak :D Van amúgy szivacsom az ülésre, ha az rajta van akkor tovább bírom, de sokszor elfelejtem vinni magammal :D

2011. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!