Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy K1-es. Pola gyártmányú...

Egy K1-es. Pola gyártmányú karbon-kevlár versenykajakot mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés

Kisebb-nagyobb szépséghibái vannak, felületi karcok az alján kövektől, amik fehér nyomot hagynak (sajna sok karc van, de nem mélyek), nem lyukas, nem ereszt, nem szivárog bele víz. Nagyon bírja a strapát, könnyű kormányozni, könnyű lábtámaszt állítani, egy másodperc az egész.


Típusa: K1 Dominátor


[link]


Ugyanilyen, színe más, ahol ennek fehér az alja, ott az enyém fekete karbonszálas.


2011. aug. 20. 22:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Karbon-kevlár az alja, nem jutott eszembe a precíz neve.

2011. aug. 20. 22:52
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs az összevisszaságért, úgy látom, megsütötte ma a fejemet a nap egy kissé.
2011. aug. 20. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hali! Hát ha sok karc van rajta, de nem is túl mélyek, akkor sajna nem kérhetsz érte sokat. Milyen súlya van ennek a hajónak amúgy? Mennyiért vetted? Helyileg hol van?
2011. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

10 kiló, maximum 12. Nem mértem le, de nagyon könnyű hajó.


A polánál vettem ( [link]


Helyileg pedig Pest megyében, a Dunakanyarban van.

2011. aug. 21. 12:17
 5/12 A kérdező kommentje:

www.polakajak.hu


Baccuskulcs :D

2011. aug. 21. 12:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Mióta van meg Neked ez a hajó? Amúgy én épp ilyesmi hajót szeretnék venni, így használtan, az sem baj ha fel kell kicsit újítani, csak én kb 30 nál többet nem igazán szándékszom adni érte, de gondolom ez Neked meg kevés.
2011. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2 éve van meg, gyakorlatilag csak a nyári szünetben használom, tehát kábé 6 hónap, de nem minden nap szoktam menni vele.


30-ért semmiképp nem adnám oda. Annyiba kerül maximum a kormánylapát és a hozzá való alkatrészek (bovden, terelő, kormányrúd) :D


Fel fogom újítani, el fogom tüntetni a karcokat az alján, szépen rendbe lesz, és remélem azért el fog menni jó áron.


30-ért egyébként nem nagyon fogsz jó hajót venni. Pláne nem karbon-kevlár hajót.

2011. aug. 22. 21:47
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy Te kajakozol? Milyen hajód van most? Hány éve evezel?


(Ez a Dominátor típus rendkívül instabil, de meg lehet ülni. Megkockáztatom, hogy a komolyabb versenyeken /EB, VB, olimpia/ nem mennek ilyen hajóban, pont a stabilitása végett. Viszont nagyon jól siklik a vízen, gyorsan lehet vele menni. Én MK-ban kezdtem, jött egy csepeli típusú, csak stabilabb, és jött ez a K... az egyesületnél ez a legborulékonyabb hajó.)

2011. aug. 22. 21:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy ennyiért nem adod :) 3 éve kajakozom kábé, leginkább egy amerikai k1-et szeretnék venni, abból láttam egész jó állapotút 35 ért, csak nem voltam elég gyors és megvették előttem :)

De szerintem lesz még ilyen lehetőség csak figyelni kell :)

Vagy még a Bako excelt néztem ki, az nagyon tetszik, csak hát az megint egy olyan kategória amit olcsón tuti nem találok :)

2011. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aha, ez a Nelo-féleség... jól néz ki... csak horrorár :-D


Jó, minőségi hajót nem fogsz venni 35 ezer forintból.


Én ezt 90.000-ért vettem, de eléggé le van lakva... de azért még lehet nyúzni.

2011. aug. 22. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!