Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért nem használnak tengeren...

Miért nem használnak tengeren gumicsónakot?

Figyelt kérdés
Gondoltam veszek egy nagy felfújható gumicsónakot a tengerre de most belegondoltam és tulajdképpp még sosem láttam a tengeren gumicsónakot.Ennek mi az oka?Talán a nyíltvízi áramlatok elviszik a gumicsónakot?
2011. aug. 3. 17:29
 1/10 anonim válasza:
Eltaláltad:D
2011. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Chrisstian_ ***** válasza:
könnyen kiharapják a cápák
2011. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha van rajta légvételmi üteg,akkor is..?
2011. aug. 4. 10:22
 4/10 A kérdező kommentje:
légvéDelmi :)
2011. aug. 4. 10:22
 5/10 anonim válasza:
attól függ milyen célra viszed. am vannak gumicsónakok csak nagyon kevés mert könnyen kilyukadnak ha az erős hullámok nekivágják a szikláknak.
2011. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
másrészt a sós víz tönkreteheti a gumit. (előző voltam)
2011. aug. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de miért tenné tönkre a sós víz?Meg nyílt vízen nincsenek sziklák,szal ezek miatt sztem lehetne használni,én inkább az áramlatra gyanakszom hogy mivel a felszínen van,nem irányítható rendesen és elsodorja a víz
2011. aug. 6. 10:57
 8/10 anonim válasza:
Első vagyok, barátomat kiskorában egy búvár húzta ki Horvátországban, bement gumicsónakkal, kijönni már nem tudott, akárhogy evezett, vitte az áramlat
2011. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát nem a legjob ötlet! egy nagy kő akár ki is szúrhatja! Légvédelmi üteg meg olyan erős , hogy egyet lősz már a tenger közepén találod magad ...
2011. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na meg az áramlat ...
2011. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!