Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » éjszakai horgászaton nincs...

éjszakai horgászaton nincs hal! Valami tipp?

Figyelt kérdés

10-es horog, ráckevei dunaág, kb. 3ig leszek kintt.

Alsó horog kukorica, felső horog csonti.


Semmi kapás nincs. Valami tipp?

Előre is köszönöm!


2011. júl. 30. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudom :S minden ismerősöm panaszkodik, h semmi nem eszik. az ország minden részén így van
2011. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ma mi is pont ugyan így jártunk. Ugyan ezzel a kajával, felül kukorica, alul csonti, de csak lezabálták a horogról csendesen a kukoricát, meg 1-2 csontit :D

2 kis dévért sikerült kifogni.

Igaz ez Írországban volt. Szerintem nem tudsz mit csinálni. Mi szoktuk vanília aromával átitatni az etetőanyagot. Azt errefelé nagyon szeretik. Meg jobban szeretik a boltban vásárolt konzerv étkezési édeskukoricát, mint a csalinak valót.

2011. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló adott egy jó tippet. Szerintem tényleg a boltban vásárolt konzerv kukoricát használd csalinak mert jó illata van és mágnesként vonzza a halakat, tapasztalatból mondom. Javaslom azt hogy a horogra tegyél mondjuk két csontit meg 2 kukoricát, mert ugye sosem árt ha eltakarod a horgot és több esély is van a kapásra. Ha van etető kosarad akkor javaslom hogy valamilyen aromás kaját tegyél bele lehetőleg kukorica darát mert a pontyok imádják. Ha ez sem válik be akkor krumplit is használhatsz, az is egy bevált módszer.
2011. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is éjjelente járok, én se fogok semmit, de remélem aug-szept táján megindul a márna, októberben meg a menyhal.
2011. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ammonitesnoname válasza:
Próbáld meg a száraz fúrt kukoricát, azt is tudod aromával ízesíteni, de a hal nem tudja levenni, és mondjuk a másik horogra meg teszel csontit, v gilisztát...
2011. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!