Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen minőségűek ezek a...

Milyen minőségűek ezek a horgászszettek?

Figyelt kérdés

Egy oldalon keresgélve már 10.000 Ft környékén találtam pontyozó és fenekező szetteket. Tapasztalt horgászokat kérdeznék, hogy milyen minőségűek ezek a botok és az orsók, mennyire strapabíróak?


Az oldal közepén a pontyozó és a fenekező szett:

[link]


2011. júl. 14. 20:40
 1/4 DannyZuko ***** válasza:
LÉn horgászom jó udeje. Megnéztem a meglehetősen szegényes specifikációt. Nem hangzik rosszul, de azért egy orsóra kiírni, hogy csapágyas... azt pedig nem,. hogy hány csapágyas... a botról pedig hosszojn és dobósúlyon kívül mást nem leírni, nem sok jóra utal szerintem. Ha bemész egy normálisabb horgászboltba, akkor ott kapsz 3-5e Ft-ért Silstar, dam stb márkás botokat. 3-3,3m hosszban és mellék vehetsz egy 40-50es orsót ugyanezen áron 3-5 csapágyal. Szerintem egy szett így megéri, de amikor 10e Ftárt adnak 2 szettet, az gyanúsan hangzik. Rossz tapasztalatai vannak a sporttársaimnak a rendelt szettekről. Jobb az ha bemész egy olyan boltba, ahol nem lerabolni akarnak, hanem segíteni neked. Ha nem vagy rutinos horgász, akkor azt javaslom ne végy rakós botokat. végy teleszkópost, tanulj meg bánni vele, majd ha már tudzs bánni, fárasztani azzal a bottal és tudod ápolni, tárolni szakszerűen, akkor végy rakós botot. Én rakóst csak a harcsázónak és bojlisnak vettem. másikak teleszkóposak.
2011. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! És erről mi a véleményed?


[link]

2011. júl. 15. 10:41
 3/4 Kossuth László válasza:
Az orsó elég jó a bot is de győződj meg arról, hogy rezgő vagy lengő spicces mert a rezgő spicces jobb.
2011. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem is rosz kis készlet, csak megint beleraktak valami eladhatatlan vackot (bottartó) ami nélkül árban egálban vagyunk. Ha gyors folyóra veszel botot (felső Duna, Dráva, Mura, a Tisza nem) Akkor viszont nagyon válogasd meg, mert oda spéci erős, gerinces feeder kell. Egyébként ezek a botok már mind rezgőspiccessek, a lengőspicceseket szerintem már nem is gyártják...
2011. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!