Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fél éves úszással, heti 3-4...

Fél éves úszással, heti 3-4 alkalommal 1 órányi edzéssel mennyire lehet szálkásodni?

Figyelt kérdés

Gerincferdülésem is van, és az orvosom ezt ajánlotta, érdemes lenne fehérje táplálék kiegészítőket szednem edzés után illetve mi lenne ajánlatos hogy minnél előbb meglátszon a hatás? Felső test, mellizom, hát?

Vékonyabb tipus vagyok, 56 kg 174 cm.

köszi a válaszokat :)

17/f


2010. nov. 18. 19:58
 1/8 anonim válasza:

Én amondó vagyok hogy ha gerincferdülésed van akkor menny el egy edzőterembe és kezdj el súlyzós edzést végezni! Gerincferdülés ellen egyébként ajánlani tudom a Pull-Over gyakorlatot,nekem elhiheted hatásos:)

Link: [link]

Neked először egyébként tömegnövelés kell az úszást hagyd a p*csába,esetleg kiegészítésnek jól jöhet.

Edzéssel kapcsolatos kérdésedet tedd fel itt: [link]

2010. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez érdekes, az orvos épp mondta, hogy az eddzőterembeli edzés nem tenne jót :D
2010. nov. 19. 10:08
 3/8 A kérdező kommentje:
de a linkeket köszi, utánna nézek :)
2010. nov. 19. 11:43
 4/8 anonim válasza:
Nekem is gerincferdülésem van és azt mondta a doki hogy ÚSZÁS ÚSZÁS ÚSZÁS és inkább gyors és hátúszás és ne nagyon mellúszást.
2010. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

NEM TUDOM OLVASOD-E EZT KEDVES KÉRDEZŐ, DE NAGYON REMÉLEM!

Ugyan ez volt velem, nem érdekelt amit az orvos mondott, elmentem edzeni, és olyan a hátam mint 1 perec...nagyon nem ajánlom neked az edzőtermet...iszonyatosan legyengíti a gerincedet!!! nagyon vigyázz rá!!! járj el rendszeresen úszni. sajnos nem értek hozzá teljesen, de ezt el akartam mondani mindenképpen!!! 16/f

2010. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezaz.. nekem is ezt mondta... köszi szépen :)
2010. dec. 14. 13:56
 7/8 anonim válasza:

Lehet szálkásodni vele nagyon jol , én verseny úszó vagyok , jol tudom,

de ha heti 3-4 alkalommal uszol 1 órát, akkor mellette szárazföldi edzést is csinálj napi fél órát.

és nem kell csoda szereket szedni meg hasonlokat,

csak C-vitamin, calcium , magnézium a legfontosabbak, és ha nem birod valószínű hogy vas hiányod van.(vérvétellel kimutatható)

ez bevállik , de rendszeresen kell csinálnod.

2010. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

persze az elején azért nem birhatod mert tul sok.

de ha már egy hónapja fáradékony vagy naközbe is ., akkor elhet vashiányod.

2010. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!