Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek 29 évesen 5km-t...

Awatpr0 kérdése:

Szerintetek 29 évesen 5km-t úszni gyorsban màsfél óra alatt mennyire jó idő? És hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés
Igazábólmerre irányul a kérdésem, hogy hogyan javíthatnék az időmön? Heti olyan 3x úszok 5kmt-t. A célom az, hogy 1 óra alatt tegyem meg ezt a távot. Úgy 15-20 éve úsztam versenyszerűen, most meg egy olyan 2 éve kezdtem el újból az úszást

szept. 5. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó idő. Az úszóedzőmnek a balaton 1 óra 58 perc volt ami 5.2 km

Nem versenyző már meg csak heti 1-2x jár le és akkor is max 1 órákat úszik.

szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 óra 50 perc 26 évesen.

Hobbi úszó 1 éve

szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engedd el az 1orat, az mar profi tempo. A nok 5kmt nyiltvizen usznak olyan 57percet.

Te hobbi uszokent ezt soha sem kozelited meg.

Meg feszitett viztukru medenceben sem.


Uszo ferfiaknak olyan 50perc lenne medenceben az 5km. Naiv vagy ha azt hiszed amatorkent, heti 3uszassal, elegtelen tecknikaval 10percen belul maradnal hozzajuk kepest.



Egyebkent az a 90perc is kiemelkedo ido, amatorkent.

szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És hogyan tudnék javítani az időmön?

Két-három hónapja volt 1óra 20p körül is, talán az a rekord, szóval semmi sem lehetetlen, fekben dől el minden ;) Mondtam, hogy régebben versenyúszó voltam, tehát a technikát elsajátítottam már. Persze nyilván romolhatott a sok év kihagyás után

szept. 6. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, az a resz kimaradt, nem olvastam el.


Ebben az esetben tudsz javulni, de az 1 óra akkor is illuzio.


Egyebkent rossz helyen kersz tanacsot. Inkabb valami edzot keress.

szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi probléma. Amúgy ne legyél ennyire negatív. Ha kell tartsuk a kapcsolatot, hogy bebizonyítsam, siksrülni fog ez az egy óra alatti idő bármiféle edző nélkül:D szeretek cáfolni😌
szept. 6. 23:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen igazad. Kivanom.
szept. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!