Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Éjszakai horgászatra megoldás?

Éjszakai horgászatra megoldás?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék temuról rendelni ledes úszót sokezer forintot meg nem ér meg nekem, nincs valami parasztos egyszerű ötletetek hogy hogyan láthatnám az úszót? 1 feeder 1 úszó a felállásom a feedert azt egyszerű megoldani

aug. 25. 12:52
 1/6 anonim válasza:
72%
Vegyél oylan uszót aminek a tetejére lehet tenni világító patront .
aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%
Az első ötlete jó. Egy arra alkalmas úszóra rá lehet rögzíteni a patront. Feeder spiccre meg szintén vagy be lehet fújni hogy világítson.
aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Vagy egyszerűen fenéken próbalod akkor fejlámpa is elég.
aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fenekezzél.

Mármint a sátorban, Marcsával.

aug. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a legegyszerűbb cralusso PUR üvegszárú úszókat használom, a vékony szárra gumigyűrűvel rögzítem a világító patront.
szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen valami jó villany oszt csá. Mondjuk egy jó nagy power bank, aminek vagy saját lámpája van, vagy jobb esetben egy usb-s spot meredhet az úszóra. Érdemes felapplikálni állványfélére jól beállíthatóan, úgy legalább nem kell glóriát vágjon a fejlámpa az agyadba.
szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!