Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van esélyem kijutni a 2032-es...

Van esélyem kijutni a 2032-es olimpiára úszással?

Figyelt kérdés
Kis koromban jártam úszni, 2 évet aztán abbahagytam kb. 2 évig. Aztán megint jártam 3 évet és ismét abbahagytam és azóta nem úsztam versenyszerűen, csak néha lejártam magamtól, de amíg jártam mindig mondták az edzőim, hogy az egyik legjobb voltam a csapatban (20 vagyok most). 8 év kemény edzéssel, egy egyesületnél lenne esélyem kijutni?

aug. 13. 22:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki azzal jön hogy csak ez a célom NEM!!!!!! Már 2 éve gondolkozom hogy visszamegyek úszni, de a mostani olimpia mégjobban megerősítette bennem a vágyat.
aug. 13. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
28 evesen ugy, h eddig csak 5 evet edzettel? A rivalisaid sokkal tobbet, es fiatalabbak is lesznek. Felejtos.
aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Aki olimpikon, az kb 6 éves kora óta katonás rendű élethez van szokva. Hajnali kelések, heti 5-6 edzés télen-nyáron, szigorú étrend, táplálékkiegészítők. Ha nem ebben nőtték fel, csak hobbi volt az úszás, nem magát az életet jelentette számodra, akkor tényleg engedd el. Ráadásul a magyarok között nem is kevés a jó úszó, annál nehezebb kitűnni. TheVR Pisti egyszer egy 1,5-2 órás videót leforgatott Milák Kristóffal, aki ezen dolgok előnyeit és hátrányait fejtette ki bővebben. De ja, nem úgy megy ez, hogy egyik nap eldöntöd, hogy 8 év után olimpikon leszel. Ráadásul az úszók már 30-35 évesen abbahagyják a pályafutásukat rengeteg olimpiai, világbajnok, Európa-bajnok cím után. Nem akkor kezdik el.
aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát figyi, egy próbát megér! FŐleg ha jól megy és szereted is csinálni, akkor csináld!
aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Eselytelen. Hol elsz te? A szintidok kozelebe sem kerulsz.


Rengeteg uszo meg sem tudja uszni, vajon miert csak Kapas Bogi uszott 200pillen? Miert nem volt magyar melleuszasban? Miert csak egy magyar volt 400vegyesen?


Mert olyan orulten nehez meguszni az olimpiai A szintet hogy aki nem ezt csinalja gyerekkoratol, annak ez eselytelen.

aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 10 éves vagy akkor igen
aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Persze, Eric Mussambaninak összejött.

A bréktáncos ausztrálnak is, Elizabeth Swaney-nek is.


Csak meg kell találni a tutti testhezálló műsorszámot és az arra alkalmas debütáló országot. Mondjuk Csád vagy Szváziföld esetleg Eritrea színeiben sikerülhet.

aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha az orbánisztáni olimpia zöldkártyájára startolsz akkor ajánlom inkább a gumiasztalt. A breaktánc saAAAajnos már nem lesz műsoron.
aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HA ésszel csinálod akkor igen és ha van tehetséged.
aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!