Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A pontyokat amiket eddig...

A pontyokat amiket eddig kihúztál a vízből, mikor fogtad?

Figyelt kérdés
Hány óra körül, milyen csalival, melyik évszakban, milyen időjárásban, hány fokban?

2022. jún. 19. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene túlzásba vinni a hülyeséget 😉

Milyen következtetést tudsz levonni qbból, ha valaki beírja, hogy januárban, minusz 5 fokban, este 19 óra 38 perckor, mazsolával fogott pontyot?

Akkor lehet megfogni, amikor horogra akad, ami nyáron bármikor lehet, de a halaknak is van táplálkozási ritmusuk, nem zabálnak folyamatosan 24 órán keresztül... csakhogy ezt a táplálkozási ritmust sokminden befolyásolja, fogtam már pontyot délben is, de nem az a jellemző.

2022. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármit amit szeretnék. Miért baj ha azt kérdezek amit akarok? Ha nem tetszik a kérdés, nem muszáj válaszolni.
2022. jún. 19. 22:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi
2022. jún. 19. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én így nyár közepe felé, a legtóbb pontyot hajnalban és reggel fogtam.

Méghozzá gilisztával! Fenekezövel.

2022. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szolunáris naptárt szoktam figyelni.
2022. jún. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyáron a késő délután, kora este ami jó volt.

Ősszel délelőtt, délután és este is volt.

Én mindig kukoricát használok, boltban kapható direkt csalizásra szánt kukoricát, kemény kukoricát és csemege kukoricát teszek fel. Ősszel 2 szem csonti simán a horogra, a végére tűzve egy kukorica, amúgy meg hajszálelőkére fűzök 2-3 szem kukoricát. Hidegben etetőqnyagba is szórhatsz kis csontit.

Ősszel-tavasszal inkább édes, nyáron büdös etetőanyagot használok.

2022. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!