Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a legkisebb keszeges...

Mi a legkisebb keszeges merítőfej, amit ismertek?

Figyelt kérdés
Biciklivel járok, van egy nagy bojlis szákom a pontyokhoz, meg egy mini teleszkópos egyben összecsukós. Ennek túl rövid a kb. 1 m-es nyele. Keszegekhez keresek olyan fejet, ami akkora, hogy meg tudom oldani a biciklis szállítását, mert felesleges is lenne nagy, ezt csak keszeghez használnám. 50*45cm a legkisebb, amit találtam. Ennél van kisebb?

2021. febr. 28. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Léteznek kisebbek, de nem biztos, hogy a méretcsökkentés a jó megoldás.

A 40 centisnél kisebb átmérő már keszegekhez is körülményesen használható, és az se rossz, ha egy néhány kilós pontyért nem kell össze vizezni a bojlis merítőt...

Egy 40-50 centi átmérőjű verseny merítőfej tömege nem sok, és belefér egy száktartóba:

[link]


Léteznek kis méretű, összecsukható merítőfejek is, bár azok nem túl gyakoriak.

A lényeg szerintem, hogy a háló gumírozott legyen, ami nem szívja magába a vizet.


Szerezz be egy 50 centi körüli fejet, egy 3 méteres nyéllel (külön tudod megvásárolni) és az összecsukóst hagyd otthon... keszeget, kárászt, kisebb pontyot ki tudsz venni azzal, ha meg nagy merítő kell, ott a bojlis.

2021. márc. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 3 méteres nyelem már van hozzá. Átgondolom, hogy tudnám szállítani.
2021. márc. 1. 07:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!