Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van már nyitva uszoda valahol...

Van már nyitva uszoda valahol az országban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 20:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem hinném. Én vízilabdázom, és nyílt tóban tartunk edzést, mert fedett helyen nem lehet.
2020. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy még nincs... (beltéri?...#hm)
2020. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van olyan uszoda, ami rendelkezik fedetlen kültéri medencével is. Az simán kinyithatna.
2020. máj. 13. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de minden valamiért mégis később nyit a gyakorlatban. Még a fürdők (nem uszodák, fürdők, és azok közül még azok is, amik rendelkeznek több szabadtéri medencével) esetében is csak elméleti kezdődátum volt a mákus 4., de gyakorlatilag az is meg kell előzze a tényleges nyitást, hogy beszerzik a működési engedélyt (ugyanazt, amit máskori nyitás előtt is kell), amivel igazolják PL. a megfeleő vízminőséget (is).
2020. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(tudom, a kérdés az akkori helyzetre volt kíváncsi (éppen ezért írtam a korábbi válaszomat úgy, ahogy))

Most már eléggé sok helyen, most már a kinyitottak vannak többségben :)

2020. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!