Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik a kajak és melyik a...

Melyik a kajak és melyik a kenu, Mármint melyikben vannak ketten és melyikben van 1 ember?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 14:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
utsó.. PC7 be akárki be tud térdelni :D Hol Kenuztok ?:)
2010. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szeged
2010. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az első hozzászólónak: amivel evezünk az a kajaklapát(és nem evező),ami egy nyélből és két tollból áll(amit te rúdnak és lapátoknak hívsz). mellesleg a kenuban jóval nehezebb megmaradni mint egy kajakban(bár nekem mindkettő megy:P)
2010. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kicsi Ré válasza:

ahogyan már elmondták a kajakban ülnek és két toll van a lapáton és van MK1,MK2,MK4,és a borulkonyabbK1,K2,K4(egy bizonyos kor felett K-ban kell menni)itt forgatni kell a kezedben a lapátot és van láb ill.hát munka is!ésvan benne egy kormány

a kenuban pedig térdelnek és a lapáton csak egy toll van és ottvanPC1,PC2,PC4(és a borulékonyabb)C1,C2 ás C4 itt a mozgástannyira nemtom de zt igen h ítt a lapát forgatásával lehet írányítani


remélem érthető lett:D


amúgy meg én kajakos vagyok és egyszer amikor be"ültem"egy kenuba akkor beborultam de van a csapatban nálunk aki nyáron kenuzgtott(pedig igazából kajakos)


és nagyon nem értek azzala mondattal egyte h ülni ki nem tud mert azért egy K1-et némelyik PC-s sztem nme tudna megülni de a C-sek már lehet h igen!!!

2010. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kicsi Ré válasza:
am én egy 10 éves lány vok és az MVSC-ben vagyok és imádoma kajakozást!!(L)
2010. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2010. dec. 10. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!