Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mentőmellény használata...

Mentőmellény használata wind-szörfösöknek, kite-szörfösöknek kötelező a Balatonon?

Figyelt kérdés
és ha igen milyen esetekben?
2010. júl. 18. 19:35
 1/4 anonim válasza:
Ajánlott a vízbe fulladás elött!
2010. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kötelező, de kevesen hordanak, mert gondolom kényelmetlen és nem menő :D

Amúgy a Balatonban kétlem, hogy képzett szörfös képes lenne megfulladni, főleg, hogy elég ritkán keveredik az ember olyan mélységbe.

2011. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kötelező, és nem is hülyeség - gondold el pl, hiába úszol kiválóan, ha úgy esel, hogy fejbevág az árboc, mellény nélkül az átlátszatlan vízben senki nem fog észrevenni. Elsüllyedsz, pár perc és kampec. Mellény használatával meg azért mégis a víz fölött maradsz, akár órákon át ájultan is...

Sokan nem hordják, mert nyáron tényleg izzadsz alatta, meg le se barnul szépen az ember, de én a fentiekhez tartom magam. A dologhoz hozzá tartozik, hogy az én mellényemnek nincs meg a speckó engedélye, így a vízirendőrség nem fogadja el (papírforma szerint egy lapon említik a karúszóval :-P), pedig van komoly felhajtóereje. Vicc ez a rendőrség úgy ahogy van - de ez már más téma

2011. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabor.galilei válasza:
Elvben kötelező, de 8év kiteszörfözés alatt alatt egyszer sem kérdezte meg senki miért nincs rajtam.
2011. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!