Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudok úszni, de a technikám...

Tudok úszni, de a technikám nem jó. Szeretnèk ezzel felkeresni egy edzőt. Szerintetek hány alkalomra lehet szükség?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10-12 alkalom volt, már nem emlékszem pontosan.
2019. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy mit jelent a tudok úszni?

A kitartott fejjel mellezők is azt szokták mondani, hogy tudnak úszni... :D


Egy úszásnem érdekel csak, vagy mind a négyet fel akarod fejleszteni jó technikára? Nem mindegy.

2019. júl. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Általánosban megtanultam mind a négy úszásnemet, de pár hete látott egy edző, és azt mondta, hogy ne csodálkozzak azon, hogy hamar kifáradok/nem haladok valami gyorsan, mert nem jó a technikám. Hátnál pl túlságosan kint volt a térdem, és túl gyorsan is tempóztam, gyorsnál szintén túl gyors volt a lábtempó, és valahogy nyújtott karral úsztam, amit nem kellett volna :D a mellett már nem úszhatom a rozoga térdem miatt, a pillangót meg nem szerettem anno. Szoval ami “megmaradt”, az a gyors, és a hát

Köszi, hogy irtál! :)

2019. júl. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!