Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma-1 ENI Magyar Nagydíj...

A Forma-1 ENI Magyar Nagydíj nevéből mi az az ENI?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 21:11
 1/8 anonim válasza:
Az Agip jele van mellette, van olyan ország, ahol ENI-nek hívják. Gondolom az támogatja a nagydíjat.
2010. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom,az ENI beleolvadt az Agip-be,így a logó közös,de a nevét még külön használja néhány országban.

Ők a Magyar nagydíj főszponzorai.

2010. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az oké, de milyen cég ez az ENI? Olyan olajcég mint az Agip? Én még soha nem hallottam róla.
2010. júl. 8. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen,olaj,illetve gázipari cég.


[link]

2010. júl. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. júl. 9. 08:41
 6/8 anonim válasza:
53%
ez azért van mert Enikőnek hívnak :D és mert rólam nevezték el :))
2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ENI olaszol (Ente Nazionale Idrocarburi)vagyis nemzeti szénhidrogén egyesülés. A világ 40 legnagyobb vállalata közé tartozik, ők forgalmazzák az Agip olajokat és most jelent meg az új i-Sint és i-Ride termékcsaládjuk. i-Sint autókhoz,i-Ride motorokhoz.
2011. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2012. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!