Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a F1-ben a Magyar...

Szerintetek a F1-ben a Magyar Nagydíj hol foglalja el a helyét?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,hogy a külföld tv-k,újságok,emberek,és maguk a csapatok miként vélekednek erről a futamról?Mivel elég nehéz előzni,nem tartják unalmasnak?Tudom,hogy szokott itt galiba lenni rendesen,de maga a verseny,eső nélkül nem túl izgalmas...
2010. aug. 6. 12:28
 1/9 anonim válasza:
A pilóták azt szokták mondani, hogy szeretnek itt lenni (és versenyezni), mert technikás a pálya, szép Budapest, stb.
2010. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a verseny dögunalmas, és eső is csak 25 évente egyszer van. De olcsó helyszín, és ehhez képest elég jó szolgáltatásokat nyújt. ráadásul a mai mezőnyben az egyik olyan pálya ahol a legtöbbet volt f1 futam.
2010. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szép a város, közel a pálya, szépek a lányok, viszonylag olcsó, technikás a pálya. Sokszor Monacoval egy lapon emlegetik nem csak a pálya adottságai miatt.
2010. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 2016 után már nem lesznek futamok. A többi pályához képest elég gáz....meg gondolom a többi pályához,nem füves pusztán keresztül kell menni...
2010. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó

Autópályáról könnyen meg lehet közelíteni. A nézők meg más pályákra is a füves pusztán át mennek(kivéve Monaco meg a többi utcai pálya):) és ez legalább közel van a fővároshoz nem úgy mint pl a hockenheimring

2010. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát ha nektek tetszik a Budapest :D. A többi forma 1 es versenyhez képest ahol közel a város pl: Monaco. Na az tényleg szép város . Nem mint a lepukkant Budapest.
2010. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát olyan mint monaco, de itt még össze se törik magukat. (nézői szempontból)
2010. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kiszolgáló létesítmények állítólag világszinvonalúak, de maga a pálya dögunalom, lassú és jellegtelen. Szerintem a versenyzők is csak azért szeretik, mert nincs benne kihívás, amolyan "nyugis munkanap".
2010. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Könnyeen meglehet közelíteni, Olcsó a jegy, jók a versenyek, igaz eső nagyon ritkán van nyár közepén. Pilóták szeretik ezt a pályát. Mi magyarok méginkább hogy Magyarországra is jön a Formula 1 és leglább egy évben 1x megtudjuk nézni élőben a formula 1-et
2010. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!