Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit írnátok erre?

Mit írnátok erre?

Figyelt kérdés
Hajrá Spanyolország!!!!
2010. júl. 5. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És még a humorod is szar.
2010. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Osynho ***** válasza:
Jó, hogy a németek 3 győzelmét hoztad fel, amiből az egyiket, ugye ellenünk nyertek. Egyébként nem érdekel kinek hány győzelme van. A brazilok hol vannak az 5 csillaggal? (bár őket is szeretem). Nem értem mi a baj a spanyol focival, ami tele van ötlettel, támadójátékkal, pontos passzokkal, kevés szabálytalansággal, stb stb. Persze most messze nicnsenek csúcsformában, ellentétben a németekkel (és a csapatot erősítő egyéb nemzetiségűekkel).
2010. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kinek? ez nem a humoros kategória! Ne a humort keresd a kérdésbe és a válaszokba!!
2010. júl. 5. 20:16
 14/15 anonim ***** válasza:

A spanyolok mérkőzésein nem véltem felfedezni az öteletes támadófocit, sőt, sem Chile, sem Honduras ellen nem nyűgöztek le. A Svájc elleni játékuk tetszett, csak hát akkor az nem volt elég. A portugálok és a paraguayiak ellen nyújtott játékuk nem volt világklasszis, két nyögvenyelős, szerencsén múló mérkőzés után kerültek a legjobb négybe.

Ellenben a németek, akik 3 meccsen is lőttek 4 gólt,-a szerbek elleni játékukat leszámítva, ahol ugyebár a LENGYEL SZÁRMAZÁSÚ Klose-t kiállították-letarolták a mezőnyt, hazaküldtek a vb-győzelemre esélyesnek tartott csapatok közül kettőt. Igaz, némi bírói segédlettel, de 4 gólt ne írjunk csak a bíró számlájára. Megérdemelten jutottak tovább, és ezt az argentínok ellen azt hiszem be is bizonyították.

Namármost, az egy dolog, hogy van pár olyan játékos, aki nem Németországban látta meg a napvilágot. És lehet, hogy mondjuk Özil, Klose, vagy Podolski nélkül nem itt tartanának, de ez a "nemnémet" felfogás elég gyenge érv, hiszen papíron az angolok és az argentínok is erősebbek ezeknél a neveknél. Nem csak németek...de legalább valóban válogatott.

2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Osynho ***** válasza:
Nem érvként hoztam fel a más nemzetiségű játékosokat. Így van, a spanyolok nem voltak lenyűgözőek eddig, azt azonban hozzátenném, hogy egy kevésbé defenzív csapat ellen (pl anglia) máshogy nézne ki a játék képe, mint egy olyan csapat ellen, ahol még az edző is a kapuban áll... Chile ellen eldőlt hamar a meccs, ráadásul az ellenfélnek is jó volt az eredmény, ahogy a protugál-brazil meccs esetében is láthattuk (sajnos). A spanyol-portugál meccsen meg mazőnyfölény volt, valamint egy elég erős luzitán válogatott. Elismerésem a németeké, nem is gondoltam volna, hogy eddig és így eljutnak, de pl az argentínok 0 taktikával léptek pályára, kétségtelenül bivaly támadókkal,de a védelmük egy vicc. Az angolok meg.. Hagyjuk :) Mindegy, győzzön a jobbik! Viva Espana!
2010. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!