Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van esélyem versenyre kijutni?

Van esélyem versenyre kijutni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Idén decemberben kezdtem el karatézni. Az lenne a kérdésem, hogy nagyon későn vagyok már ahhoz, hogy versenyre juthassak? Nem gondolok nagy versenyekre, mint pl külföld, de érdekel, hogy számíthatok e arra, hogy lesz ezzel kapcsolatban eredményem, ha komolyan szeretném űzni, vagy adjam fel ehhez fűzött reményeim, és hagyjam meg hobbinak? :)

Köszi a válaszokat!



2017. dec. 18. 19:45
 1/2 anonim válasza:

sose add fel amit akarsz és sosem késő! tudom elég sablon hülye szövegnek tűnik, viszont most tényleg igaz :)

sosincs olyan hogy későn kezdesz el valamit ha igazán szereted csináld, adj bele mindent és még akár a külföldi szint is meglehet, mindenki elkezdi valahonnan és az hogy mikor kezdi el, oly nem számít a lényeg, hogy mennyire képes átélni azt :) attól hogy később találkozol valamivel ami igazán érdekel nem leszel lentebb mint aki 7 évesen már csinálta hisz gondolj bele nem az idő a lényeg hanem hogy bele bírj érezni és elsajátísd az mint minden küzdő spotban, ahogy a shaolin szerzetesek is mondják :) szóval hajrá innen szurkolok, csináld csak teljes gőzzel ^^

2017. dec. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jól esett! :) köszönöm szépen, és teljes gőzzel fogok hajtani ^^
2017. dec. 23. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!