Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy lehet valakiből híres...

Hogy lehet valakiből híres sportoló?

Figyelt kérdés

Milyen utat kell járni annak aki pl:verseny vagy olimpiai futó szeretne lenni,vagy olyan,mint Berki Krisztián tornász?

Rendes választ kérnék nem trollkodást! köszönöm!



2016. dec. 17. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó genetika, önfegyelem, kitartás, némely sportoknál rengeteg pénz, hosszú-hosszú évek kemény munkája, rengeteg edzés, jó edző, alázat, lemondás, szerencse.Kb ennyi.
2016. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha az teszi ki az életed 90-95%-át.
2016. dec. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hol kezdik el? Tudom hogy sokat edzenek meg kitartóak de attól még nem lesznek ismertek vagy nem figyelnek fel rájuk. Hogyan kell szponzorokat, edzőket szerezni? Elég úgy elkezdeni hogy pl: középsuliba jár versenyekre az illető?
2016. dec. 19. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég összetett téma, sok mindentől függ. Ami még fontos, hogy a sikeres sportoló nem feltétlenül egyenlő a híres sportolóval. Én pont tudom, hogy ki az a Berki Krisztián, mert érdeklődő vagyok, de az emberek 99,999%-ának sajnos fogalma sincs. Annak ellenére, hogy simán megérdemelné, sajnos ő nem híres. A híresség pl. attól is függ, hogy milyen sportágat űzöl. Ha autóversenyző-, vagy teniszező vagy, az már "valami".
2016. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor az a lényeg hogy nagyobb versenyekre kikerüljön az illető. Ezt gy kell elkezdeni? Elsőnek gyakorol aztán felfigyel rá valaki, majd szponzoja lesz stb-stb. Így le lehet vezetni?
2016. dec. 29. 15:27
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Ha jól tudom Berki krisztiánt egy játszótéren "fedezték" fel. Egy edző járt arra és látta hogyan játszik, a mozgásából pedig megállapította, hogy szép jövő állhat előtte a torna sportban. Ez leginkább a szerencsén múlott, ha ez akkor nem történik meg, talán nem is kezdett volna el tornázni.

Ezzel csak arra szeretnék utalni, hogy ha valaki elkezd egy sportot és jól is csinálja, az edzője pedig olyan aki figyel is rá, nem pedig csak hagyja hogy mozogjon (mint a többség), akkor az keményen nyomni fogja előre, versenyekre viszi, átviszi egy jobb/erősebb rétegbe/csapatba stb.

2018. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!