Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek még híres sportoló 17...

Lehetek még híres sportoló 17 évesen?

Figyelt kérdés

Hali,

Van olyan sport amiben még érhetek el hasonló eredményeket, ha 17 évesen kezdem el? Ha igen szerintetek melyik az a sport? Az autósportok is érdekelnek valamennyire!

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. nov. 9. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen idősen kezded akkor már sehol szerintem. Max testépítő jó genetikával, sok pénzel és persze jó sok szteroiddal, ha már 3-4éves tapasztalatod van és a profi szint felé mennél.

Talán még a sakk vagy esetleg valami asztalos játékok jöhetnek szóba (biliárd, snooker)

2013. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kitartás, és erőnlét alapú sportok. lehetsz például erős ember, és erőemelő. Lehetsz maratonista, ha az ironmant annak veszed, még ott is bőven lehetsz. A legtöbb küzdősportban is érhetsz el nagy sikereket, ha kitartó vagy.
2013. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezzel egy picit elkestel szerintem, az elsportolok gyerekkoruktol kezdve ennek elnek, maskepp nem megy.


az autosport meg kisse draga mulatsag, elsosorban penzre lesz szukseged, ha tenyleg bele akarsz vagni. egy verseny/edzes, egy garnitura gumi (es akkor meg a benzinrol, alkatreszekrol nem beszeltunk), szazezres tetelek egy hetvegen.


en inkabb a tanulast javaslom, a sportolok 30-40 eves korukra kiegnek, testileg tonkremennek a tulhajszolt edzesektol, versenyektol.

2013. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az autósportnál nem is csak az a gond, hogy drága, de ők 8-10éves korukban már versenyeznek. 7év tapasztalatot pedig nem lehet behozni. A küzdősporttal is ez a helyzet az élsportolók ott is már 6-7éves korban kezdik.
2013. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehetnél farkasszem versenyző mondjuk.

én erre a vidire szoktam néha kipróbálni magam,de mindig legyőz a csaj,mert már bekönnyezik a szemem-

http://www.youtube.com/watch?v=zmzcKXsllWs

szóval ha sokat gyakorolsz,akkor lehetnél mondjuk pár év múlva a legkeményebb farkasszem versenyző.

2013. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A küzdősportokban van elég sok ember, aki nem gyerekkorától csinálja. A jó hozzáállással ott lehet szép eredményeket elérni később is.
2013. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!