Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Lőrincz...

Mi a véleményetek Lőrincz Viktor utolsó meccséről? Csak az elfogultság miatt érzem én is úgy, hogy szinte elvették tőle a győzelmet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy rajongója a birkózásnak,de azt hiszem nem is leszek.Vannak más sportágak is ahol sok múlik a bírókon, de ez egy kicsit már soknak tűnik.És nem csak ezen a mérkőzésen volt feltűnő,hogy teljesen kiszámíthatatlan,mikor,kit "intenek meg" passzivitásért.Ez így egy vicc.

#LőrinczViktor
2016. aug. 16. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Eloszor is remelem h holnapig az uzbeg spori olyan agyi infarktust kap amilyet meg ember soha. Ha csak kesobb kapna akkor meg takarodjon nyugdijba. En sem kimondottan szeretem a kuzdosportokat de azert szoktam nezni. Ez a gusztustalan biraskodas 30 rohadek sec alatt elvette a komplett eselyt Tomitol h legalabb egy bronz eremmel boldog legyen. A masik ilyen meg pont az elotte birkozo magyarral tortent ott is 1 intesponttal mehetett tovabb a dan gyerek. Nem ertem mért sajnaljak tolunk meg azt a nyomorult bronzermet is. Raadasul mindig az eremszerzes eselyenek kapujaban is kicsesznek velunk. Elvettek egy dontot es legalabb 1 ha nem tobb ermet. Kimondhatatlanul duhos voltam foleg akkor amikor mar csak par 10 sec van hatra erre ez a hulyegyerek meg jobban odaszur Tominak h csak azert is meginti nehogy legyen meg eselye a bronzra. A merkozes utan meg sirva nyilatkozott es ez neki jobban fajhat mint nekunk. Eskuszom ha at tudtam volna lépni a kepernyon keresztul akkor ugy tokonszurom vagy rugom a sporit h nő lett volna belole! A vizilabdaban is ugyanezt csináltak 2 x megkaptuk azt a bironot aki nem igazan birja a mieinket. A judoban is volt egy ilyen intes. En a NOB helyeben azonnal leptetnem ezeket a sporikat! Ez nalam csak olaj volt arra a mar amugy is langolo tuzre h a Vajna fele sporttevet nem tudom nezni. Bocs a hosszu irasert de ebben benne van minden maradek sportszerusegem. Remelem nem az lesz h minden birkozonk 5 helyzet lesz. Most mar van eleg biro akit elkuldenem hidegebb eghajlatra zikavirussal koritve.
2016. aug. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs elirtam a nevet
2016. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!