Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve a magyar olimpikonokkal?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Klubszinten is magasan veri a magyar focit, de nem is lehet kimagasló, ez törvényszerű. Válogatottszinten meg attól függ, most a magyar csapat elég jól össze volt/van rakva, egy szlovénokkal simán pariban vagyunk, de azért a horvátok messze elhaladtak mellettünk ők világélvonal. Játékosállományba is. A szlovénok abba viszont jobbak, nem ég és föld, mint a horvátok esetében, de egyértelműen jobbak. A válogatott meg ugye tudjuk, hogy igazából az edzőváltások miatt lett jobb. Úgyhogy nem vagyunk olyan jók :D.
2016. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Persze,de én végül is éppen arra reagáltam,hogy a "többiek más sportban is kiemelkedőek".Jobbak,mint mi,de azért nem kiemelkedőek,ahogy te is írod.Viszont,ha egy edzőváltás elég volt ahhoz,hogy kijussunk egy EB-re,ott "tisztes" eredményt érjünk el ráadásul jó,élvezhető játékkal(legalábbis szerintem),akkor nem is olyan biztos,hogy rosszabbak vagyunk például a szlovéneknél.
2016. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
na a korvátoknak megvan a negyedik aranyuk, ez olyan mintha mi 10-nél járnánk
2016. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nagyon:) jók voltak most a körülményekhez képest bőven

am még nekünk is meglehet a 10, de 8-9 simán(kajak)

2016. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem igazán lehetünk elégedetlenek.Végülis nem szabad elfelejteni,hogy például az 1988-as olimpián 159 csapat indult,az idein már 207.Egyre több ország sportolói "jelentkeznek be" az érmekért.Csak a SZU. és Jugoszlávia felbomlása,15-16 új országot eredményezett.Azért ez nem tesz jót az esélyeinknek.Elég,ha csak a vízilabdát nézzük: az olimpián a legjobb négy között,3 exjugoszláv ország van. Szóval,szerintem egyáltalán nem lehetünk elégedetlenek az eddigi 7 aranyérmünkkel.Ha meg netán 8,vagy 9lenne a végére,akkor pláne.
2016. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
na a korvátoknak megvan az ötödik, hogy csinálják???
2016. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A horvátok fociban kiemelkedőek, ezt le is írtam. A szlovének bajnoksága erősebb, a játékosállományuk erősebb, a válogatott az egy harmadik szint, itt kb. egy szintre raknám a két csapatot. Az edzőváltás okozta eredményesség pedig nem azt jelenti, hogy akkor mi rögtön tök jók vagyunk és nem jobb egy szlovén foci, sőt pont az ellenkezőjét erősíti meg, hogy ennyit jelent egy igazán jó edző és a csapategység, hogy ebből a nyersanyagból ilyet ki tudtunk hozni és a régi önmagunkhoz képest felismerhetetlenül, nemzetközileg értékelhető szinten játszottunk. Manapság nem minden válogatotthoz a legjobb edzők érkeznek, ezért nagy érték egy jó tréner. Nézd meg Angliát is, egyik közepes öreg edző követi a másikat, pedig ha kapnának egy rendes edzőt, mint most az olaszok (akik még ezzel a középerős kerettel is majdnem európa bajnokok lettek), akkor simán ott lennének a végjátékban. De ha egy Mourinho átvenné a szlovéneket ő nekik is lenne esélyük odaérni egy elődöntőre. Nézd meg Izlandot is, vannak jó játékosaik, de azért nem egy nagy nyersanyag, viszont amit említettem abból kiválóak, így legjobb 8 közt is voltak.
2016. aug. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amúgy az olimpián kiválóan szereplünk, ezt nem tudom miért is kell kétségbe vonni. A kérdés csak az, hogy mekkora sportértéke van egy Olimpiának manapság? Ez egy jogos kérdés. Mert szerintem a magyar sport egyébként nem jó. Ezt is felesleges méregetni, mert látható, hogy a focitól kezdve, minden valamirevaló sportban még a környező országok szintjét, akik hasonló lélekszámmal, hasonló gazdasági háttérrel rendelkeznek, se érjük el. És ezt egy EB nyolcaddöntő még a válogatott szinten lévő eredményesség terén se váltja meg, mert nem egy környező ország jutott el a végjátékba is az utóbbi évtizedekbe, míg mi képtelenek voltunk bármire is.
2016. aug. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
egyre nagyobb a sportértéke
2016. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az olimpiai aranyérmeknek egyre nagyobb a sportértéke,mert egyre több ország "figyel oda" az olimpiára.És lényegesen több ország indul az érmekért,mint akár csak 20éve.Ami meg a focit illeti:lehet ezt úgy is nézni,hogy jött egy német,aki a gyenge focistáinkból kihozta a maximumot.Meg lehet nézni úgy is,hogy ez eddig is "bennük volt",csak kellett egy jó edző.Nézőpont kérdése.
2016. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!