Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek az 'átlagos...

Szerintetek az 'átlagos keresetű'embernek nem túl drága egy FORMA1 jegy?!

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék kimenni,de apukámmal. Legolcsóbb jegy (hétvégére-áló) (gyerekjegy) 15000ft, felnőtt 30000ft

ez ígymár 45000ft kitudja lehet nemis látok semmit aztán még ott a költőpénz meg a benzin még eljutok mogyoródra...

Nemtudtok olcsóbb jegyeket?annyira szeretnék kimenni .. de olyan drágák a jegyek:(

akik kiszoktak menni tapasztalatok..???


2010. márc. 22. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nektek kell eldönteni, hogy megéri e. max gyűjtenetek kell, lemondani pár nem fontos dologról addig is.
2010. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a Forma1Clubnál váltasz Ezüst klubtagságit 5000Ft-ért, akkor egy 3napos álló bérlet 5000Ft, összesen tehát 10.000Ft-ból kijön a dolog. (Gyermek esetében 5000Ft+2500Ft, összesen 7500Ft) De még az Arany klubtagsági + Tribünbérlet is sokkal kedvezőbb, mint egy sima jegy. De ha korán mész és jó helyet foglalsz el, akkor az állóhelyről is láthatsz sok mindent.

Én is így klubtagságival voltam kint az első 3 alkalommal. Akár a futam előtti csütörtökön bemehetsz a Club irodájába megvenni a jegyet meg a klubtagságit. Sőt, a csütörtöki boxlátogatásra is feljogosít (ami szerintem király, kaptam pár autogramot :))

Ételt semmiféleképpen nem szabad a helyszínen venni, irreálisan magasak az árak.

Összességében: leírhatatlan élmény, különleges hangulat, rajongóknak kihagyhatatlan!

2010. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira drága. Egy valamire való jegy, amivel láthatod jól a futamot kb. 80000Ft-nál kezdődik.

Egyébként a szabadedzés sem rossz, és oda tudsz venni jegyet akár 10000 alatt/főre.

2010. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Szerintem sem olcsó a jegy, én egész évben spórolok rá (mindig félreteszek egy kicsit), mostmár SilverTribün jegyet veszek. Egyetemistaként nekem drága (hiszen önálló keresetem sincs, csak ösztöndík és diákhitel), de nekem megéri, mert egy élmény. És amúgy lány vagyok :)

2010. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szerinted átlagos emberek mennek oda? :D
2010. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Figyelj,egy kicsit oda kell figyelni,hogy mire mennyit költesz. Mi is kibírtuk. De egyébként is,szerintem legalább egyszer el kell mindenkinek menni,aki szereti. Fantasztikus élmény :D

Go Alonso :)

2010. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ezért szoktam én inkább a Renault napokra kimenni, az ingyenes (csak az kerül pénzbe, ha ott veszel valamit), sok verseny van, bemutatók, programok, bemehetsz a bokszutcába is, bármelyik tribünre leülhetsz, a F1-re nem mennék ki, mert tévéből mindent látok, kint meg csak ott, ahova raknak külön kivetítőt is, a fedett tribün hőségben is hűvös (majdnem fáztam tavaly), a fedetlenen meg lehet sülni, ha szakad az eső, akkor meg elázol.

Persze, hogy drága a jegy F1-re, de az tévéből jobb. Ha rám hallgatsz, kimentek a Renault napokra ingyen.

2010. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

igen voltam tavaly elött a renault napokon:)jóvolt:)

de szeretném élőbe látni Alonsot:D

2010. márc. 30. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha Alonsonak szurkolsz mindenképp ott a helyed :D:D
2010. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csodafarkas válasza:
Gold 2-es jegyet tudok neked kicsit olcsóbban intézni. Van péntekre és vasárnapra. Hivatalos helyeken már nem kapható.
2010. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!