Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a profi sport célja?

Mi a profi sport célja?

Figyelt kérdés
Kérlek fogalmazzátok meg. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. márc. 24. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Minél jobb eredményeket elérni.
2015. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Profi sportoló celja a jobb eredmémy,hirnév,elismerés

profi sport célja a minél nagyobb pénz bevétele.

2015. márc. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A győzelem és a pénz. Mi más?
2015. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó persze az olimpiákat és az elit profi versenyzőket megértem, de egy olyan versenyző miért versenyez aki nem ér el jó eredményeket ( persze most felnöttekről beszélek). Nem akarok senkit bántani, de ők nem hoznak se pénzt, se eredményeket a konyhára. Márpedig a versenyzők nagy része ilyen.

Igazából semmi bajom nincs a profi sporttal, csak azért írtam ki a kérdést mert egy jó érvet vártam ( és még most is mert a válaszok nem voltak kielégítőek).

2015. márc. 25. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:

nemvagy tisztában a fogalmakal.

A profi sportló kifjezés az egyenlö az oylan személyel aki pénzt keres a sportal.

Aki nemkeres vele pénzt az NemProfessionális.

2015. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom mit jelent a profi szó. Én csak arra kérek egy érvelést, hogy egy középszerű sportoló ( mondjuk nem eb-, vb,- olimpiai érmes) miért kapjon ( állami) támogatásokat.

Meg arra is - főként erre- hogy ennek mi az értelme, mi a haszna ennek a szakmának. Mert kell lennie valamilyen rövid magyarázatnak lennie, hiszen akkor nem lenne egy ilyen világszintű olimpiai mozgalom.

2015. márc. 25. 21:06
 7/9 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=eR5F0xvSjyE&list=PLB82A2AED3..


4 részes a videó, nem olyan hosszú, hogy ne lehessen megnézni.


Nem tudom melyik részben ecseteli, de beszél róla hogy a sportok, kifejezetten a futball figyelemelterelési, elnemzetlenítési célokat is szolgál. Nőknél ezt a szerepet a például a szappanoperák vagy a divat tölti be...

2015. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A határaink feszegetése
2015. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 adeldem1885 válasza:
én komolyan vívok és versenyekre is járok.minden profi sportolónak a célja az olimpia.
2015. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!