Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most keztem el gyúrni és...

Most keztem el gyúrni és izomlázam van. Mikor fogja megszokni a testem hogy mindig edzek?

Figyelt kérdés
...
2010. febr. 4. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Ne haragudj, bocs hogy segíteni akartam!A párom edz évek óta, konditermünk van,(ott dolgozom) így van némi fogalmam a gyúráshoz, veled ellentétben, aki most kezdi, ahogy te is írtad!De ha ekkora bunkó vagy, akkor csak gyúrj nyugodtan bemelegítés nélkül, krémek nélkül ahogy csak tudsz, mert te kemény gyerek vagy, csak majd ne sírdogálj ha izomhúzódásod lesz!

De amúgy szívesen a válaszom, és hogy időt szántam egy kreténre!gondolom normális hangnemben írtam neked, ahelyett hogy azt írtam volna hogy húzz vissza a tornaórára kis kezdő csíra!Ha még azt sem tudod mit kell tenni izomláz esetén!

Üdv: 27/nő

2010. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
elsőnek: minden válaszra ment a zöld:)
2010. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
bírom az ilyeneket, akik vetítenek, hogy ilyen meg olyan izmosak, aztán közben kb. egy hete edzenek minden nap és nem tudnak mit kezdeni az izomlázzal.. tipikusan az "én jobban tudom" csírák, akik már csak azért sem néznek utána a dolgoknak.. a boxhoz meg lefogadom, hogy semmi közöd, mert akkor ismerős lenne az izomláz
2010. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gyakor ***** válasza:
100%

"nem ez az első kondizásom múlt évben is ezt a sportot űztem"


Nemá, hallod, te ilyen kemény vagy? Most tényleg arra a pár hónapos "edzésmúlt"-ra feszítesz? :D hmm.. nemsemmi..


Ha meg azt írtad, hogy viseled a fájdalmat akkor meg minek tetted fel egyáltalán a kérdést?

2010. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, te hülye vagy.
2010. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
akkor mi a faszom? hülyefasz....
2010. febr. 6. 12:04
 17/17 anonim válasza:

akkor olyan válaszol,aki csinálja már 1 ideje..izomlázad lesz 1 darabig.a másik,h edzés végén nyújts!

nem jó,h megdolgoztatod az izomcsoportot és felületet,aztán meg elmész haza..nyújtás az edzéshez tartozik.

-brutal fever- ha esetleg nagyon nem bírnád:P

2010. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!