Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A fehérje vagy kereatint az...

A fehérje vagy kereatint az is dopping szernek. Számít?

Figyelt kérdés
úgy értem a dopping vizsgálaton akik.ezeket szedik.meg.bukknak

2013. dec. 17. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem számít doppingnak. Fehérh evan a húsokban, tojásban, túróban is, akkor szerinted az is dopping?? Kreatin is van mindenkiben alapból 120g és van a húsokban is. Akkor az is dopping??. Kicsit gondolkodni kellene!
2013. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

a fehérje nem dopping,a kreatin sem bár az igaz hogy van ország vagy sport szövetség már nem tudom melyiket olvastam ahol doppingnak tekintik a kreatin használatot.

kész elmebaj

2013. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tap bela ***** válasza:
nem dopping egyik sem
2013. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fehérje kimutathatatlan, tehát nem. A túlzott kreatinbevitel kimutatható, tehát el tudom képzelni, hogy van olyan sportág, ahol annak számít. Mondjuk a kreatin is jelen van a szervezetben természetes módon, csak nem mindegy, mennyi.
2013. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mindenkiben alapból 120g" Ha mindenkiben alapból pontosan 120g kreatin lenne, akkor mindenki 75 kg-os férfi lenne ezen a földön.

Kicsit gondolkodni kéne, nem?

2013. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Higgadj már, középértéket írt. Szerintem nem pont ő szorul kioktatásra, írhatott volna határértékes intervallumot is, csak most ezt írta helyette. Ez akkora probléma?
2013. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!