Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen sportot űzhetnék...

Milyen sportot űzhetnék versenyszerűen? 17/L

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és szeretnék komolyabban, versenyszerűen sportolni. Mi az, amit még ilyenkor el lehet kezdeni? Eddig teniszeztem már, szertornáztam és sokáig lovagoltam.
2013. aug. 14. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán valami kevésbé népszerűbbet amihez lehet rejtett tehetséged, plusz nem nagy a konkurencia. Pl curling, ahol annyira nem számít nagyon a kor.

A népszerű sportágakhoz már kicsit elkéstél. Pár év és már ki is öregedtél.

2013. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Attól, hogy elkezded, még nem biztos, hogy van is hozzá tehetséged. Inkább azt csináld, amihez kedved van, de azt rendszeresen.
2013. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónál a pont. Annyit tennék hozzá, a versenysport nagyon drága támogató nélkül szinte csak a nagyon gazdagoknak van esélyük. Támogatást meg nem azok kapják akik későn kezdik. Eleve a lemaradást behozni sem olcsó, pl. egy havi tagsági díj ha nem vagy igazolt sportoló több ezer Ft és ez gyakran csak heti 1-2 alkalom, ha minden nap szeretnél járni az egy kisebb vagyon is lehet. (Edző, felszerelés, pályadíj nem olcsó).

Egyébként a hobbi sport egyre népszerűbb, rengeteg amatőr verseny van, szóval érdemes tényleg azt elkezdeni ami legjobban érdekel versenyzési lehetőséget szerintem könnyen fogsz találni.

2013. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítségeket :)
2013. aug. 14. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

ha komolyan elkezdesz jógázni,akkor mehetsz ászana bajnokságra mondjuk.

a szertorna múlt miatt lehet,hogy előnyösebb helyzetben lennél ehhez,mert erősebb vagy akkor egy átlag csajnál.

ilyen-

http://www.youtube.com/watch?v=xGfbCUqXaas


fitnesz modell versenyre meg kb bármilyen életkorban felkészíthet személyi edző.

az ilyen-

[link]

2013. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
boxban 34éves korodig versenyezhetsz amatőrben. nem valószínű hogy ilyen sportra gondoltál inkább csak azért írtam mert nem késő még ilyenkor elkezdeni semmit.
2013. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!