Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen sportot lehet elkezdeni...

Milyen sportot lehet elkezdeni versenyszerűen 24 25 évesen?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a fősulit és olyan sportot szeretnék amit még ilyen idősen lehet csinálni. Ne ordítsátok le a hajamat kérlek! Kis koromban az általános suliba fociztam és most szeretnék valami sportot űzni. jelenleg kocogok és kondizok.

3 éve kezdtem el komolyabban.


2012. szept. 17. 17:49
 1/7 MrPifta ***** válasza:
56%
profi már nem leszel. Amatőr szinten viszont bármit érdemes.
2012. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a bjj-t.

a sportág egyik legeredményesebb itthoni versenyzője 28 évesen kezdte.

2012. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
távolbanézés
2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amatőröknek is vannak versenyek én amatőr szinten sportolok és évi 2-3 külföldi és 1-2 hazai versenyre is járok. Ha versenyszerűen szeretnél sportolni, akkor már késő, legalábbis a legtöbb sportágban ilyen korban már a visszavonuláson gondolkoznak. Van pár sport amit talán érdemes elkezdeni, de ilyen korban nagyon nehéz annyi energiát és pénzt befektetni, hogy eredményesen tudj versenyszerűen sportolni. SZóval én azt ajánlom, hogy kezd el amatőr szinten azt ami igazán érdekel és ne csak a versenyzés legyen a célod. Ugyis olyan sportágban leszel jó ami téged is érdekel..
2012. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez 99% már csak az anyagi helyzeteden múlik. Minden versenysport pénzbe kerül sok pénzbe egy versenyfelkészülés Speciális étkezés/edzés/ruházat/utazás/edző/ stb min Havi 500e Valakinek már a szponzora/Egyesülete fizeti ki neked senki nem fogja kifizetni a 2-3 év felkészülésedet.
2012. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tibtib válasza:
Footgolf. Keress róla videókat a neten!
2012. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!