Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Red Bullal bárki nyerhet?

El Greco kérdése:

Red Bullal bárki nyerhet?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre,nem Vettelt szidom,csak kíváncsi vagyok arra,hogy szerintetek is így van-e...

Mert szerintem a Red Bull olyan jó,hogy Karthykeiyan vagy Chandhock is lazán világbajnok lehetne...



#Red Bull #F1 #Forma-1 #Narain Khartikheiyan #Karun Chandhock
2012. dec. 7. 22:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Badoernek nem volt tapasztalata a Ferrarival.

Akkor konkrétabban:

Ha az egész szünet alatt pl.Buemi köré tervezik az autót,és eleget tesztel,tehát összhangba kerül a kocsival,szerintem simán nyerne...

2012. dec. 9. 00:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Bárki nem, látod Webbernek is egyszer ha sikerült idén...vagy kétszer, már nem tudom. A két általad említett pilóta pedig hiába ülne a legjobb autóban (amennyiben a Red Bull az, mert hát Webbernek mégse volt elég jó olykor...), szerintem a tapasztalatuk hiánya miatt nem lehetnének világbajnokok.
2012. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok RedBull szurkoló, de azt mondom, hogy tudni kell azt az autót vezetni, akkora előnyre szert tenni azzal az autóval!
2012. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Webbert egy egyszerü pilótának tartom, semmi + nincs benne. Aki nyerni tudna a Red Bullal VB címet Vettelen kívül az: Alonso, Hamilton, Raikkonen, max. Button. (Ham és Rai drukker vagyok.)
2012. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
baumgartner zsolt bezsebelne vele 1-2 futam győzelmet
2012. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja,ha köré tervezik,és eleget tesztel,és minden kívánságát lesi Newey és Horner,Baumgartner minimum 2-3 futamgyőzelmet szerezne.
2012. dec. 10. 11:58
 17/18 anonim ***** válasza:

Vettelen kívül Alonso, Raikkonen, Hamilton, és Button is képes lenne rá.


Az idei teljesítmények alapján Alonso és Raikkonen biztosan.

2012. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez a hozzáállás úgy butaság, ahogy van. Schumacher sem pusztán azért lett 7-szer világbajnok, mert hétszer tolták a segge alá a legjobb autót. A legjobb autó megépítésében nagyon nagy szerepe van a pilótának is. A Ferrari Schumi érkezésekor egy nagy rakás sz@r volt, aztán Brawn-al, és Todtal vállvetve úgy gatyába rázták, hogy 5 évig nem tudták megverni őket. A Mercinél már nem sikerült ugyanez, hiszen az öreg már nem a régi. Hiába 20 évig minden áldott évben küzdött a bajnoki címért, ez nem múlik el nyomtalanul. A lényeg, hogy Schumi fanatikus precizitása nélkül nem lehetett volna ennyire jó. Vettel is nyílván sokat tett hozzá a csapat munkájához, amit mondjuk Buemi nem tudott volna. Vannak jók, és vannak a legjobbak. Vettel, Alonso, Rai, Hamilton, esetleg még Button a legjobb a legjobbak között. Massa, Webber már csak nagyon ügyes, de sosem fog felérni a csúcsra, lehet akármilyen fasza autójuk.
2012. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!