Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Red Bullal bárki nyerhet?

El Greco kérdése:

Red Bullal bárki nyerhet?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre,nem Vettelt szidom,csak kíváncsi vagyok arra,hogy szerintetek is így van-e...

Mert szerintem a Red Bull olyan jó,hogy Karthykeiyan vagy Chandhock is lazán világbajnok lehetne...



#Red Bull #F1 #Forma-1 #Narain Khartikheiyan #Karun Chandhock
2012. dec. 7. 22:26
1 2
 1/18 anonim válasza:

Én személy szerint Alonso drukker vagyok. :D

Azt gondolom hogy a Red Bull messze a legjobb kocsi az utóbbi 3 évben. Szerintem azért Karthykeiyan vagy Chandhock nem tudna nyerni vele VB-t, de közepes szintű versenyzők, mint például Maldonado, Perez simán. :D

Szóval, ha Vettel alatt nem Red Bull van akkor nem lenne esélye VB címet nyerni. Én ezt gondolom. :D

2012. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Ha a McLarennél nincsenek megbízhatósági problémák akkor Vettelünk csak magában füstölögne és Hamilton sem a Mercedesben utazna már.
2012. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat tvábbra is várom õket.

#1

Én Massának szurkolok amúgy

2012. dec. 7. 23:14
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Én Vettel drukker vagyok, és nem azért írom azt amit írok mert én neki szurkolok hanem azért is mert szerintem ez így van... Vettel egy remek versenyző, hiszen a Toro Rosso-val is eléggé jó eredményeket ért el. Tehát nem hiszem, hogy pl. Perez MÉG tudna vele világbajnok lenni... De ez csak az én véleményem :)
2012. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

senki nem mondta, hogy Vettel nem jó pilóta....mert azért gondoljunk bele, hogy akik már ilyen autókat vezetnek, azok általában már mind kiváló pilóták és mind letettek valamit az asztalra!! (oké...Karthikeyan kivétel :))

ami pedig a Red Bullt illeti....az tény, hogy idén a McLaren leverte volna, ha Hamiltonnak annyi műszaki problémája van mint 2007ben vagy 2008ban. de az biztos, hogy a tavalyi autóval bárki tudott volna nyerni...viszont szerintem az ideivel is, hiszen Webber is nagyon jól ment vele. Nem azt mondom ezzel, hogy Webber nem tud vezetni, de azért a tavalyi évben egy nulla volt amit Vettelhez képest nyújtott, pedig az egy Szuper Bull volt inkább...

2012. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Hamiltonnak és Alonsonak lenne még esélye esetleg Raikkönennek. Webber is jó pilóta és érdekes képtelen arra hogy 3. nál előrébb végezzen idén is csak 6. lett.
2012. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
A tavalyiba meg mondjuk: Button, Alonso, Hamilton, Rosberg, Schumacher talán, Sutil, Petrov talán, Koba, Heidfeld talán
2012. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó meg még Algersuari
2012. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
De ez amúgy attól is függ hogy ki ül az ellenzékbe. Ha a mclarenbe a Button ül akkor már nehéz az Algának.
2012. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MrPifta ***** válasza:
aki szerint a Red Bullal mindenki bajnok lenne, az nézze meg Badoer Ferraris versenyeit. Ő a tökéletes példája, hogy nem elég a jó autó.
2012. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!