Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted Vettel behúzhatja...

Szerinted Vettel behúzhatja innen a hétvégét? (F1)

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Be.
2012. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem Alonso, Hamilton és Vettel kiütik egymást és Raikkönen megnyeri a futamot.
2012. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg remélem hogy Rajkó az első körben kiüti saját magát, ahogyan azt az időmérőn tette!! Legszebb öröm a káröröm!
2012. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán, hisz ez a specialitása. Fekszik a kocsinak a pálya, pole megvan, sztem kb. az első két kör után lesz 3 mp előnye.


Ráadásul kiválóak a körülmények!!! Webber ugye a második, akit én kb. 3 éve nem láttam jól rajtolni, tehát ő max visszaesik. Aztán ugye lenne Button, aki veszélyes, de őt szépen hátrasorolták, Alonso ugye beszívta az időmérőn a baleset miatt, meg állítólag Vettel feltartotta, Hamilton meg érdekes, hogy a múlt héten aláírt a mercihez, már lassan az első 10-be sem jut be, pedig ezelőtt zsinórban 3 futamon húzta be a pole-t. Rai meg ugye kicsúszott.


Tehát, 5 autón belül nincs reális ellenfél, sem a világbajnokságban még esélyes figura. Vettel szépen elhúz, a többiek beragadnak Webber és a Sauberek mögé. Mire sikerül előrébb jönniük, Vettel már túl lesz az első kerékcserén és 20 mp-cel fog vezetni.


Szerintem semmiképp ne számítsatok nagy versenyre. Én vszínűleg kihagyom...

2012. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végre egy normális f1 néző! Köszönjük utolsó!
2012. okt. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!