Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti doppingoltatok volna a...

Ti doppingoltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy sport amiben válogatott szintig sikerült eljutnom. Úgy érzem, hogy az Olimpia előtt sikerült elérnem a teljesítményem maximumát. A válogatott keret viszonylag sok sportolót tart fenn és közülünk is csak a legjobb 4 utazhatott Londonba. Azonban a teljesítményem sajnos nem volt elég a kijutáshoz. Tavasszal (meg még tavaly ősszel is) lett volna lehetőségem bekerülni "azokba a körökbe", akik némi tiltott teljesítményfokozóval adnak egy kis plusz löketet az edzésmunkának. De bizonytalan voltam ez ügyben, egy kissé "fostam" ezektől a szerektől, meg úgy voltam vele, hogy semmi garancia nincs rá, hogy megúszom vele lebukás nélkül, ha elérek arra a szintre. Féltem tőle, hogy akár az egészségre is mehet, hiába állította egy számomra ismeretlen személy, hogy ettől aztán semmi bajom nem lesz. Most nem szeretnék belemenni, hogy melyik sportágról van szó. De mindegy azt tudom, vagy legalábbis erős megérzésem hogy az egyik tag biztosan használt a teljesítményfokozókból és nem bukott le vele, hiszen nem volt doppingvétség az Olimpián. Így utólag sem tudok okosnak lenni, mert úgy érzem, hogy akár összejöhetett volna a Londoni utam, ha nem agyalok ezen ennyit, csak "hagyom hogy irányítsanak". Elég sokat tettem fel a sportra és úgy érzem, hogy nem érte meg. A befektetett idő és energia, a lemondások.. Szóval ezt akkor hogy is kellene feldolgoznom?? Mert kissé elment az életkedvem az elmúlt időben..

2012. aug. 23. 01:20
1 2
 11/14 Szoondiii ***** válasza:
100%

nem, a magyarok kiválasztottak, se buta emberek nincsenek, nem is koxolnak.

értenek a táplálkozáshoz, egészségesek, helyes döntéseket hoznak mert jó az értékrendjük és képzettek.


Tündérmese könyv becsuk :D

2012. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sportoló, de én se doppingoltam volna!
2012. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén hogyha kb az életemet tettem volna fel a sportra és ki akartam volna jutni Londonba , de úgy igazán akkor doppingoltam volna. Ahogy itt már leírták egy bizonyos szint felett már mindenki doppingol , bizony a magyarok is. Ez az én véleményem ettől függetlenül tisztellek amiért nem éltél semmilyen szerrel. Sajnos ha valaki tényleg a legjobbak közé akar tartozni akkor neki is élnie kell valamilyen szerrel az esetek 99 %-ában.

Nem is tudod elképzelni hogy milyen rossz lelki állapotod lehet e miatt de sajnos ezen már változtatni nem tudsz. Próbáld meg elfogadni hogy ami történt megtörtént és légy büszke arra hogy nem csaltál. És döntsd el hogy mit szeretnél. Vállalod a kockázatot hogy lebuksz vagy maradsz azon a szinten ahol vagy és nagyon keményem edzel hogy fejleszd magad ami sajnos nem sokat fog érni a következő időben sem a doppingmajdmokkal szemben.

Ez sajnos egy ilyen világ.

2012. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Nem is akartal kijutni igazan.Gyenge vagy!
2012. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!