Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jól gondolom? A Világrekord...

Jól gondolom? A Világrekord egyben Olimpiai Rekord is.

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem mert az a lényeg hogy hol érték el!Olimpiai rekord csak olimpián születik, világrekord meg bárhol.Ha az olimpián világcsúcsot úsznak arra nem mondják hogy olimpiai rekord született.
2012. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olimpián úsznak világrekordot, akkor az olimpiai rekord is természetesen. Ha világbajnokságon úsznak világrekordot, akkor az nem olimpiai rekord.
2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyurta nem olimpiai rekordot úszott független hogy eredménye nyilván jobb annál.
2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elfogadom. Nyilván nem voltam eléggé szabatos. Az Olimpián Világrekordnak minősített teljesítmény egyben Olimpiai Rekord is? Pontosan Gyurta Dani szívet melengető, tegnapi teljesítményre gondoltam!
2012. aug. 2. 11:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Amíg pötyögtem, két újabb válasz is érkezett, de azok ellentmondanak egymásnak. Melyik az igaz?
2012. aug. 2. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van az olimpia honlapja.

Gyurta ideje világcsúcs és olimpiai csúcs is egyben, hiszen olimpián úszta.

[link]

2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Ahhoz hogy egy úszó majd az olimpiai rekordot megdöntse nem Gyurta világcsúcsát kell megdöntenie!
2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A legutolsó választ nem értem! Hát nem ugyanannyi - 2:07:28 - lett mind a kettő? Ennél rosszabb idővel hogyan lehetne OR-t dönteni?
2012. aug. 2. 11:27
 9/12 anonim válasza:
100%
Olimpiai csúcsot csak olimpián lehet megdönteni, világcsúcsot bármikor. Dani világcsúcsát megdönthetik jövőre is vagy bármikor bármilyen hivatalos rendezvényen, de az olimpiai csúcsát leghamarabb csak 4 év múlva a következő olimpián tudják elvenni tőle! :)
2012. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Ejj!

A világrekord az az, ha bármilyen elismert sporteseményen olyat úszik, amit eddig még soha senki.

Ebből pöpp logikával következik, hogy ha még soha senki nem úszott ezelőtt így, akkor az egyben az adott verseny (spec most olimpia) rekordja is.

2012. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!