Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A londoni olimpiai játékokon...

A londoni olimpiai játékokon miért nincsenek reklámok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs. Az azért elég nagy pofátlanság lenne, ha ezt is teleraknák reklámokkal.. már az ókori görögök óta nincs, azért nem kellene ide is behatolnia ilyen durván a kapitalizmusnak.
2012. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert az m1-m2 nem kereskedelmi csatorna,hanem állami tv.
2012. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lee12 ***** válasza:
100%

én már a roha..dt szövegtől hülyülök meg

a közvetítés támogatója a mindig tv

elég nekem ennyi is már ettől idegroncs vagok

2012. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem a közvetítésre értem, hanem hogy a Coca-Cola, Nike meg ilyen feliratok helyett mindenhol a London 2012 van kiírva. Ezt az egyik kommentátor is megjegyezte.
2012. aug. 1. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs. Ez olyan mint a fehér ruha wimbledonban. Nincs törvény ami megtiltaná, börtönbe sem csuknának érte, de vannak olyan értelmesek az emberek, hogy felfogják ez így van. Meg amúgyis nagy közfelháborodás lenne belőle.
2012. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert az olimpia eredetileg az amatőr sportágak és sportolók gyűjtőhelye. Ezért nem lehet reklámot berakni sehova az olimpia ideje alatt.
2012. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" közvetítés támogatója a mindig tv"


Ritka nagy marhaságot írtál! Ha nem lenne támogatója a közvetítéseknek akkor hogy a kacifántos fittyfenében lenne közvetítés?K fizetné a költségeket? Vagy legalábbis egy részét?

2012. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem kedves utolsó nem magával a mindig tv-vel és a ténnyel van baja, hanem a reklámmal.

Esküszöm, már én is a hajamat tépem attól a kis tv-től, "a közvetítés támogatója..." és az a pittyegés. Forma 1 miatt is szenvedek már tőle, de most ez is ...


Amúgy meg előbbiek válaszával egyetértek, hogy miért nincs reklám,nem írom le újra.

2012. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lee12 ***** válasza:
igen a reklám zavar nem a mindig tv
2012. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!