Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Megéri a Hungaroringre, F1-re...

Megéri a Hungaroringre, F1-re állójegyet venni? Látni egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Főleg azok válasza érdekel, akik már voltak kint. Vannak-e jó helyek ahol huzamosabb ideig látni, elölről is, és esetleg a kivetítőre is rálátni.

2012. júl. 14. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Állójegy igazából csak a hangulat miatt jó. Vannak ugyan helyek, ahonnan viszonylag jól lehet látni, de a kerítés mindenhol belelóg, nem is beszélve arról, hogy a tömeg úgyis befoglalja már 4-5 órával a verseny előtt a jó helyeket. Na meg az elég vicces, hogy azt se tudja az ember, hogy hányadik kör zajlik, ki hányadik helyen áll. :)

De én ezek ellenére nagyon élveztem, amikor voltam. :)

2012. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat nem lehet látni, csak a kivetítőkön, ahol azt látod, amit a tévében is látnál. Nagy a tömeg és korán ki kell menned, ha szeretnél egy jó helyet (még annál is korábban, amit most elgondolsz :D ). Viszont a hangulat, a hangok, a szurkolás az páratlan. Amíg ezt az ember nem tapasztalja meg, addig el sem tudja képzelni. Aki igazán szereti a forma 1-et, annak egyszer életében ezt szerintem meg kell tapasztalnia. Én úgy voltam kint, hogy azt sem tudtam ki lett az első 3 helyezett, de mégis nagyon nagyon élveztem :)
2012. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha mész és teheted, akkor egész hétvégére szóló jegyet vegyél. Csak a vasárnapi napnak nincs értelme, főleg úgy, hogy még sosem voltál és nem tudod, hogy mi hol van, hogy működik. Mi is pénteken, szombaton inkább felfedeztük a helyet, megkerestük a jó helyeket, de vasárnap már ilyenekre nincs idő. :)
2012. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!