Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapestről hogyan jutok le a...

Budapestről hogyan jutok le a hungaroringre?

Figyelt kérdés
Budapest bérletem van de nem tudom, hogy tudok lejutni oda..
2012. máj. 19. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi amikor a forma 1-re mentünk, akkor az Örs vezér térnél felszálltunk a gödöllői HÉV-re. Le lehet szállni Szilasligetnél vagy Mogyoródnál is. Mindkét állomástól még sétálnod kell legalább 20 percet, de lehet többet is a pályáig..

De ha a forma 1-re mész, akkor külön buszjáratok is elvisznek oda. Ha arra mész, akkor azt is leírom szívesen.


Azt sajna nem tudom, hogy a Budapest bérlet mit is takar, mert nem vagyok budapesti. De ha ez az a bérlet, amivel minden tömegközlekedési eszközre felszállhatsz, akkor már csak kiegészítő jegyet kell venned az HÉV megállónál. Nem tudom biztosra, hogy hány kilómétereset, de a pénztárnál megmondják neked.

2012. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi az infót:) Nyílt napra mentem volna még de úgy adta a sors, hogy mégse mentem:D Forma1-re szívesen kimennék csak drága a jegy és, ha egy olcsó jegyet veszek akkor többet ér, ha tv-be nézem..:)
2012. jún. 10. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a tv-be többet látsz, de az ottani hangulat, hangok, emberek az felejthetetlen tud lenni :)
2012. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!