Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ha Massának...

Szerintetek ha Massának távoznia kellene a Ferraritól még volna helye az F1-ben? És ha igen melyik csapatnál?

Figyelt kérdés
Felipe Massa, Ferrari, F1, Forma-1

2012. júl. 2. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Most úgy néz ki feljavulóban van. Ha legalább képes lenne önerőből a dobogóért küzdeni akkor talán egy Sauberben kaphatna helyet, de ha nem akkor max HRT. Annak meg sok értelme nincs.
2012. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagy csapatok foglaltak, a kicsikhez meg pénz kell, neki az meg nincs. Szóval nehéz kérdés. De én nem látok rá okot hogy lecseréljék. Volt egy mélypontja, de most hogy kicsit nagyobb teret engednek neki elég jól megy.
2012. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha így fog teljesíteni, ahogy az utolsó futamokon, akkor én sem látom értelmét annak, hogy lecseréljék. Ha így folytatja, meglesz neki a dobogó és akkor biztos marad a Ferrarinál.

Bááááár, mondjuk én örülnék neki, ha történne egy Massa-Schumacher helycsere. Megnézném mit csinálna még Schumi egy Ferkával :D

2012. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze, hogy van helye az f1-ben. Tehetséges pilóta. Sauber v Merci amiket lehetségeseknek tartok. De a McLarent sem zárom ki (kivéve, ha Hamilton vb lesz idén, mert akkor tutira marad). Személy szerint én örülnék egy Button-Massa párosnak :)
2012. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!